Şantiye İlaçlama

İnşaat ve şantiye alanlarında birçok haşerenin göze çarpması mümkündür. Ortamın karmaşık olması ve zeminlerin kazılması ile birçok haşere meydana çıkmaktadır. Bunların en başında kemirgenler ve böcek türleri gelir. Bu böceklere karşın en etkili koruma yolu Şantiye İlaçlama yaptırmaktır. Profesyonel bir uygulama olan bu işlem, uzman şirketler tarafından yapılması gerekmektedir. Profesyonel şirketler şantiye ortamlarında oluşabilecek tüm haşere popülasyonlarına karşın inceleme yaparak, en doğru uygulama yöntemini kullanırlar. Şantiye ve inşaat alanlarındaki yemekhaneler, koğuşlar ve duş kabinleri ilaçlama hususunda önem teşkil etmektedir. Önem arz eden tüm bölgeler de, inşaat alanlarına uygun formülasyonlar kullanılarak, tüm haşereler ortamdan temizlenir. Çalışma alanlarınızda istenmeyen haşereler kabusunuz olmaktan çıkar.

Şantiyelerde Haşere Problemleri

İnşaat ve şantiye sahalarında en sık karşılaştığımız haşere türlerinden bazıları şunlardır;

Tahtakurusu: Koğuşlarda görülmektedir.

Uyuz Böceği : Koğuşlarda görülmektedir.

Lağım Faresi : Yemekhane ve inşaat sahasında görülmektedir.

Kalorifer Böceği :: Yemekhane ve koğuşlarda görülmektedir.

Profesyonel Şantiye İlaçlama Sistemleri

Profesyonel bir Şantiye İlaçlama şirketi olan Method İlaçlama Şirketi, inşaat sektöründeki müşterilerine garantili çözümler sunuyor. 20 yılı aşkın tecrübemizle, inşaat sahasındaki tüm aktivitelere en etkili çözümleri oluşturuyoruz. Ziraat mühendislerimizin ortamda yapacağı keşif sonrasında çalışma sahanızda tüm haşere popülasyonunu imha edeceğimizi garanti ediyoruz. Yaptığımız tüm uygulamaları iş sahanızın çevresel ve işleyiş faktörlerine göre oluşturup, iş akışına engel olmadan çözümlüyoruz. Dünya Sağılık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarımız ile sizlere çalışma ortamınızda haşeresiz alanlar sunuyoruz. Sağlıklı ve konforlu iş sahaları inşa eden şirketimiz,  şantiye de en etkili yöntemleri, en uygun fiyatlara sunuyor. İstanbul un tüm semtlerindeki geniş servis ağımız ile sizlere en hızlı şekilde ulaşarak tüm haşere problemlerinizi çözümlüyoruz.

Etkili, profesyonel, garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti için bizimle iletişime geçin! 0850 466 0 425

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.