Sultangazi Böcek İlaçlama

Uzun yıllardır her mahallesinde ilaçlama uygulamaları gerçekleştirdiğimiz Sultangazi ilçesi, sık sık haşere problemlerine maruz kalmaktadır. Bu problemler her ilçede ve mahallede olduğu gibi Sultangazi ilçesinde de sağlık sorunluğu be konfor bozukluğu yaratmaktadır. Sultangazi Böcek İlaçlama firması olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz mahalle haşerelerine hakim bir firma olan Method Sultangazi İlaçlama olarak müşterilerine hızlı, ekonomik ve garantili ilaçlama çözümleri sağlamaktadır. Ev ve işyeri gibi birçok alanda yapılan ilaçlama uygulamaları ile profesyonel destek sağlamaktadır. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığının onayladığı ürünler ile hizmet veren şirletimiz, uzman kadrosu ve modern ekipmanları sayesinde ilçedeki haşere problemlerine kısa sürede müdahale etmektedir. Profesyonel ve etkili bir ilaçlama hizmeti için şirketimizin çağrı merkezindeki uzmanlarımızdan bilgi, destek ve teknik hizmet alabilirsiniz.

Böceklere Etkili Çözümler

Böceklere etkili çözüm üretmek profesyonel ilaçlama firmaların işidir. Haşere problemlerinin çözümlenmesi, uzmanlık, bilgi ve tecrübe ister. Bunun yanı sıra detay ve analiz isteyen haşere mücadelesi, bireysel hamleler ile kabusa dönüşebilir. Böcek ilaçlamanın etkili olabilmesi açısından önem teşkil eden diğer bir nokta ise profesyonel ürün ve ekipmandır. Amatör ürün v ekipmanlardan 100 kat daha verimli sonuç veren profesyonel ürün ve ekipmanlar problemin daha hızlı çözülmesini sağlamaktadır. Bu eksende ürünün ve ekipmanların kalitesi bile önem teşkil ederken tüm bu seçim ve süreçleri profesyonel firmalar kullanmaktadır. Daha hızlı çözüm almak ve daha çok maliyet kaybetmemek adına haşere problemi yaşayan bireylerin profesyonel firmaları tercih etmesi, psikolojik ve maddi anlamda büyük katkıya sebep olmaktadır. Aksi taktirdi problemler çözümlenmek yerine daha kronik bir hal alabilir, sağlığınızı ve konforunuzu daha fazla bozabilir. Bu olumsuz etkilere ve  durumlara maruz kalmamak adına profesyonel destek alınmalıdır.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. YIL MAHALLESİ
 2. YIL MAHALLESİ
 3. CEBECİ MAHALLESİ
 4. CUMHURİYET MAHALLESİ
 5. ESENTEPE MAHALLESİ
 6. ESKİ HABİPLER MAHALLESİ
 7. GAZİ MAHALLESİ
 8. HABİBLER MAHALLESİ
 9. İSMETPAŞA MAHALLESİ
 10. MALKOÇOĞLU MAHALLESİ
 11. SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ
 12. UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 13. YAYLA MAHALLESİ
 14. YUNUS EMRE MAHALLESİ
 15. ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.