Fatih Böcek İlaçlama

Fatih ilaçlama olarak hizmet veren şirketimiz, ilçede birçok ev ve işletmenin hijyen yüzü olmuştur. Haşerelerin hayatımızda sağlık sorunları ve hijyen problemleri yaratması durumu kabul edilir bir durum olmadığından uzman bir ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Uzman kadrosu ve profesyonel ürünleri ile hizmet veren şirketimiz müşterilerine konforlu ve sağlıklı bir ilaçlama hizmeti olanağı sunmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ürünleri kullanan şirketimiz Fatih Böcek İlaçlama olarak ev, apartman, işyeri, otel  gibi birçok alanda profesyonel haşere imha işlemleri gerçekleştirmiştir. Pire, hamam böceği, fare, gümüş böceği, kuş biti gibi ilaçlamaları garantili bir şekilde gerçekleştiren şirketimiz, müşterilerinin maliyetlerini ve problemlerini garanti altında tutmaktadır. Fatih Böcek İlaçlama Şirketi olarak ilçenin tüm mahallelerine kesintisiz hizmet sağlamaktayız.  İlçedeki başarımız, ilçeye uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmet ve sonucundaki memnuniyet ile ölçülmektedir. Etkili, hızlı, ekonomik ve garantili bir ilaçlama hizmeti için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir, haşereler hakkında dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

İnatçı Haşerelere Uzman Çözümü

Haşerelerin inatçı olması sizi korkutabilir. Kendi yöntemlerinizi defalarca denemenize rağmen hala böcek sorunu yaşıyorsanız bu durum haşerenin kronik ve inatçı olduğunun habercidir. Bu durumda yapmanız gereken tek işin profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almak olduğunu bilmelisiniz. Bu desteğin önemi, yapmış olduğunuz bireysel hamlelerin çözüme kavuşmasıdır.  Bireysel yöntemlere devam etmek, probleminizin çözümünü geciktirdiği gibi maliyet olarak da sizleri yıpratmaktadır. Maddi ve manevi kayıplarınızı, haşereleri ile girdiğiniz bu zorlu maratonu sonlandırmak için profesyonel bir destek şart. İlaçlama firmaların problemleri hızlı çözmelerinin en büyük sebebi, haşereyi yakından tanımalarıdır. Bu durum onlara uygulama yapılacak nokta yerleri işaret ederek problemi hızlıca çözmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kullandıkları profesyonel ürün ve ekipman ile de çözümü hızlandırmanın sebepleri arasındadır.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AKSARAY MAHALLESİ
 2. AKŞEMSETTİN MAHALLESİ
 3. ALEMDAR MAHALLESİ
 4. ALİ KUŞÇU MAHALLESİ
 5. ATİKALİ MAHALLESİ
 6. AYVANSARAY MAHALLESİ
 7. BALABANAĞA MAHALLESİ
 8. BALAT MAHALLESİ
 9. BEYAZIT MAHALLESİ
 10. BİNBİRDİREK MAHALLESİ
 11. CANKURTARAN MAHALLESİ
 12. CERRAHPAŞA MAHALLESİ
 13. CİBALİ MAHALLESİ
 14. DEMİRTAŞ MAHALLESİ
 15. DERVİŞ ALİ MAHALLESİ
 16. EMİN SİNAN MAHALLESİ
 17. HACI KADIN MAHALLESİ
 18. HASEKİ SULTAN MAHALLESİ
 19. HIRKA-İ ŞERİF MAHALLESİ
 20. HOBYAR MAHALLESİ
 21. HOCA GIYASETTİN MAHALLESİ
 22. HOCAPAŞA MAHALLESİ
 23. İSKENDERPAŞA MAHALLESİ
 24. KALENDERHANE MAHALLESİ
 25. KARAGÜMRÜK MAHALLESİ
 26. KATİP KASIM MAHALLESİ
 27. KEMALPAŞA MAHALLESİ
 28. KOCA MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ
 29. KÜÇÜK AYASOFYA MAHALLESİ
 30. MERCAN MAHALLESİ
 31. MESİHPAŞA MAHALLESİ
 32. MEVLANAKAPI MAHALLESİ
 33. MİMAR HAYRETTİN MAHALLESİ
 34. MİMAR KEMALETTİN MAHALLESİ
 35. MOLLA FENARİ MAHALLESİ
 36. MOLLA GÜRANİ MAHALLESİ
 37. MOLLA HÜSREV MAHALLESİ
 38. MUHSİNE HATUN MAHALLESİ
 39. NİŞANCA MAHALLESİ
 40. RÜSTEMPAŞA MAHALLESİ
 41. SARAÇ İSHAK MAHALLESİ
 42. SEYYİD ÖMER MAHALLESİ
 43. SİLİVRİKAPI MAHALLESİ
 44. SULTAN AHMET MAHALLESİ
 45. SURURİ MAHALLESİ
 46. SÜLEYMANİYE MAHALLESİ
 47. SÜMBÜL EFENDİ MAHALLESİ
 48. ŞEHREMİNİ MAHALLESİ
 49. ŞEHSUVAR BEY MAHALLESİ
 50. TAHTAKALE MAHALLESİ
 51. TAYA HATUN MAHALLESİ
 52. TOPKAPI MAHALLESİ
 53. YAVUZ SİNAN MAHALLESİ
 54. YAVUZ SULTAN SELİM MAHALLESİ
 55. YEDİKULE MAHALLESİ
 56. ZEYREK MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.