Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü böcek ilaçlama firması olarak müşterilerimize profesyonel, hızlı ve garantili ilaçlama çözümleri sunmaktayız. İlçedeki haşere problemlerine hakim bir firma olarak tecrübelerimizi, sıklıkla uyguladığımız eğitimlerden almaktayız. Beylikdüzü ilaçlama olarak servislerimiz ilçede her gün onlarca evde ve işyerinde profesyonel ilaçlama yapmaktadır. Profesyonel ve uzman ekibimiz ile ilçedeki pire, gümüş böceği, fare, hamam böceği gibi birçok haşere ilaçlamalarında %100 başarı gösteren bir firmayız. Ev, işyeri, otel, fabrika, restaurant gibi birçok alana kurumsal çözümler üretmekten keyif alıyoruz.  Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ürünlerimiz ile müşterilerimize sağlıklı ve konforlu bir ilaçlama hizmeti sunuyoruz.  Haşere problemi yaşayan bireylere uzaktan ve yakından destek birimlerimiz ile daima destek sağlamaktayız.  Haşere ilaçlama uygulamalarında derin bilgi ve birikime sahip olan şirketimiz,  haşere problemleri konusunda kaynak bulma, analiz, teşhis konularındaki tespitleri oldukça etkili ve isabetli olmaktadır.  Profesyonel, etkili ve garantili bir ilaçlama hizmeti için bizlerle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Garantili İlaçlama Programları

Garantili ilaçlama programları, garanti kapsamına giren pire, hamam böceği, akrep, gümüş böceği ve kuş gibi haşereler için düzenlenmiş uygulama sağlığı açısından önem teşkil eden bir programdır. Profesyonel ilaçlama uygulamaları içeriğinde birçok kapsamı barındıran bir uygulamadır. Garanti kapsamında yapılan uygulamalar daima koruma altında olur. Kuluçka süresini tamamlamış ve hala devam eden haşere problemlerinde 2. Uygulama ücretsiz olarak yapılır. Haşerelerin yumurtalama ve yumurtadan ayırılıp ilaca bulaşma süresi olarak değerlendirilen bu süre sonunda problemlerin %99 u tamamen kaybolmaktadır. Bu sürecin sonunda yumurtanın yoğun olduğu alanlarda tekrar eden problemlerde 2. Bir temizleme uygulaması gerekir. Bu kapsam tüm firmalarda 2. Seanslarda yarım servis ücreti ile tamamlanırken,  Method ilaçlama şirketi 2. Uygulamaları garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde yapmaktadır.

İlkel Yöntemlerle Vakit Kaybetmeyin

Haşere problemleri yaşayan ortamlarda haşere cinsi ve inat derecesi bilinmediğinden probleme maruz kalan ortam sakinleri, bireysel kendi yöntemlerini kullanmaktadırlar. Bu davranış bazı haşereler üzerinde etkili olsa da bazı haşereler de aksiyon vermemektedir. Bireysel mücadele edilen haşere türleri öncelikle bazı temizlik tedbirleri ve ortamı detaylı kontrol etmekten geçer. İnat derecesi yüksek olan haşereler de bu durum işe yaramamaktadır. Yuvalanma konusunda oldukça usta olan haşereleri temizlik tedbirleri ile imha etmek imkansızdır. Sinsi ve kolonisini belli etmeyen bu haşereler görüş açınıza 1-2 tane olarak girse de, görünmeyen tarafları sinsice yuvalandıkları alanla sabittir. Bu durumu ortaya çıkarmak haşerenin cinsini bilmekten geçer.  Cins belirleme konusunda  profesyonel firmalara ulaşarak haşere hakkında bilgiler alarak, inat derecesini öğrenebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ
 2. BARIŞ MAHALLESİ
 3. BEYLİKDÜZÜOSB MAHALLESİ
 4. BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ
 5. CUMHURİYET MAHALLESİ
 6. DEREAĞZI MAHALLESİ
 7. GÜRPINAR MAHALLESİ
 8. KAVAKLI MAHALLESİ
 9. MARMARA MAHALLESİ
 10. SAHİL MAHALLESİ
 11. YAKUPLU MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat  temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale, ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.