Çekmeköy Böcek İlaçlama

İlçede bir çok ilaçlama uygulamaları yapan şirketimiz Böcek İlaçlama konusunda kendini ispatlamıştır. Çekmeköy Böcek İlaçlama Şirketi olarak 2000 yılından bugüne garantili, ekonomik ve hızlı ilaçlama çözümleri üretmekteyiz. Çekmeköy ilaçlama problemlerine hakim olan bir şirket olarak üstün alman teknolojileri uzman kadrosu ile Çekmeköy evlerine ve işyerlerine hizmet vermekteyiz.  Ev, işyeri, otel, fabrika, toplu konut ilaçlama süreçlerinde hamam böceği, fare, pire, uyuz, kuş biti ilaçlama konusunda %100 garantili çözümler üretmekteyiz. İlkel yöntemler ile kaybolan zaman ve paranızı çözüm ile sonuçlandırıyoruz. Sektörün öncü ve lider firması olarak Çekmeköy İlaçlama ile tanışın.

Method İle Tanışın Rahat Edin

Method İlaçlama İstanbul da ve çevresinde faaliyet gösteren %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan, profesyonel ekibe ve ekipmana sahip ev, işyeri, otel, restaurant ve bir çok alanda haşere mücadele ve imha süreçleri yöneten bir firmadır. Bu alanda iletişime geçen herkese üst düzey bilgilendirme ve destek sağlayan ve haşere problemlerine ilgi gösteren bir ilaçlama şirketidir. Method dan hizmet almak yalnızca fiziki bir hizmet alma anlamını taşımaz. Haşere mücadelesinde çıkmaza giren üstesinden gelemeyen ve zorlanan bireylere uzaktan ücretsiz destek sağlayarak problem çözme noktasında destek vermektedir.  Uzaktan destek ile çözümlenemeyecek problemler için alanında uzman ekipleri yönlendirerek müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler üretir. Sağlık ve konfor süreçlerini en üst seviyede tutan Method İlaçlama Şirketi kullandığı modern ve kaliteli ürünler ile fark yaratmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı profesyonel ürünler ile haşere sorunlarını hızlıca çözümler.

Çekmeköy Garantili Böcek İlaçlama Servisi

Garantili bir haşere ilaçlama firması bulmak, haşere problemi yaşayan bireyleri ilk hedefidir. Bu garantiyi sağlayabilen firmalar, üst düzey teknolojiler kullanan profesyonel ilaçlama firmalarıdır. Çekmeköy Garantili Böcek İlaçlama Şirketi olarak müşterilerimize modern yöntemler ve teknolojiler kullanarak garantili böcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Garanti kapsamı işleten şirketimiz, garanti kapsamına giren tüm haşerelerin kuluçka süresinin sonunda devam etmesi durumunda 2. İlaçlamayı ücretsiz olarak yapmaktadır. İstanbul da çalışan ilaçlama firmalarında nadir bulunan bu kapsam hizmet alan müşterilerin ilaçlama uygulamalarını garanti altında tutmaktadır. 

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ALEMDAĞ MAHALLESİ
 2. AYDINLAR MAHALLESİ
 3. CUMHURİYET MAHALLESİ
 4. ÇAMLIK MAHALLESİ
 5. ÇATALMEŞE MAHALLESİ
 6. EKŞİOĞLU MAHALLESİ
 7. GÜNGÖREN MAHALLESİ
 8. HAMİDİYE MAHALLESİ
 9. HÜSEYİNLİ MAHALLESİ
 10. KİRAZLIDERE MAHALLESİ
 11. KOÇULLU MAHALLESİ
 12. MEHMET AKİF MAHALLESİ
 13. MERKEZ MAHALLESİ
 14. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 15. NİŞANTEPE MAHALLESİ
 16. ÖMERLİ MAHALLESİ
 17. REŞADİYE MAHALLESİ
 18. SIRAPINAR MAHALLESİ
 19. SOĞUKPINAR MAHALLESİ
 20. SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ
 21. TAŞDELEN MAHALLESİ

Çekmeköy Arı ve Yaban Arısı İlaçlama

Arı ve yaban arısı problemlerinin en çok yaşandığı bölge olan Çekmeköy sık sık yaban arısı istilalarına maruz kalmaktadır. Bu istilalara zaman zaman büyük problemlere yol açarak evlerin içine kadar girmektedir. Bu eksende en çok gelen vakalar, evlerde aspiratör boruları olurken bazı farklı alanlarda ise çatı arası kombi borusu gibi bölgelerde meydana gelmektedir. Çekmeköy Arı İlaçlama Şirkete olarak arı problemlerinde hızlı ve etkili çözümler oluşturmaktayız. Öncelikle arıların yuvalanmış olduğu ulaşılabilir alanlarda arıların yuva yaptığı ve larva peteklerini bıraktığı bölgede çalışma yaparak bölgede larva peteklerini alandan alıp imha ediyoruz. Arılardan arındırdığımız alanı tekrar arı teması olmasında temas eden arılarında imha olmasına yönelik ilaçlama yaparak arılardan temizliyoruz.

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.