Çıyan Kırkayak İlaçlama

Hızlı hareket eden çevik bir yapıya sahiptirler. Bazı çıyanlar 200 e kadar optik bileşik göz yapısına sahip olsa da görme yetileri çok azdır. Av olarak hissettiği nesneleri koklayarak bulur ve saldırıya geçerler. Çiyan ve Kırkayak geceleri daha aktif olarak, etçil bir menüye sahip olup, örümcek ve solucan gibi haşere familyasından beslenirler. Profesyonel bir ilaçlama yapıldığında tamamı yok olur. Şirketimiz sizlere bu konuda bilgi ve hizmet desteği sağlamaktadır.

Nerede Yaşarlar?

Doğal ortamlarında ağaçların nemli yerlerinde yaşayan bu canlılar, metropolde bahçeli evlerin ağaç diplerinde, kayalık duvarların içindeki dehlizlerde, eski yapıların bodrum katlarında yaşamlarını sürdürürler. Bu alanların dışında, kuru alanlarda da zaman, zaman görülmektedir.

Sokma Belirtileri

Çıyan ve Kırkayak sokma belirtilerinin başında morluk görülür. Zehirlerinin dozajları çok hafif olduğundan ölüm tehlikesi olmasa da,zehirlenen kişinin zehre karşı alerjisi var ise, vücutta alerjik reaksiyonlara sebep olup, ciddi sağlık sorunları oluşturabilir.

Çıyan İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Çıyan ve Kırkayak İlaçlama uygulaması, öncelikle çıyanların yuvalanabileceği ıslak ve nemli alanlara yapılır. Ortam ağaçlık ve yeşil alan ise dozaj, ortamın güvenliği alınarak yükseltilir. Ardından ortamın tüm zeminleri, kapı kenarları, pencere kenarları, dolapların duvara bakan tarafları uzman kişiler tarafından ilaçlanarak tüm çıyan ve kırkayaklar imha edilir.

Method ile Kesin Sonuç

Çıyan ve Kırkayak İlaçlama konusunda lider firma olan Method İlaçlama Şirketi, yapacağı bu uygulamayı şimdiden garanti eder. Şirketimizin farkı,  yaşadığınız tüm tehlikeli süreçlerde 7/24 destek olmanın yanı sıra, problem çözme konusunda %100 başarılı ve isteklidir. Ortam konforunu son derece üst seviyede tutan şirketimiz, sizlere profesyonel ve ekonomik çözümler sunar. Üstün alman teknonojisi ile üretilmiş, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı, kokusuz ve leke bırakmayan ilaçlar kullanarak ağır kimyasallara maruz kalmanızı önlüyoruz.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.