Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama sektöründe Küçükçekmece Böcek İlaçlama olarak başladığımız bu yolda İstanbul un ve Küçükçekmece de tüm mahallelere böcek ilaçlama hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Profesyonel ilaçlama uygulamalarımız ile Küçükçekmece deki müşterilerimize hızlı, ekonomik ve garantili ilaçlama programları sunmaktayız. Ev, işyeri, depo, otel, restaurant gibi alanlarda haşere kontrol süreçleri yürüterek yaşam alanlarını haşerelere karşı koruyoruz. Uzman ekibimiz ile kesintisiz hizmet sağlayan şirketimiz, müşterilerine üst düzey raporlamalar sunarak problem hakkında detaylı bilgilendirmeler yapmaktadır.  Kurumsal ve bireysel taleplere hızlıca cevap vererek, problemleri yakından inceliyoruz. Keşif, analiz ve takip programlarımız ile haşere mücadelesinde profesyonel ve kurumsal bir ilke ile ilerliyoruz. Böcek, pire ve fare gibi haşerelerde garanti kapsamı altında yaptığımız uygulamalar ile yaşam alanları hep koruma altında. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler ile konforlu ilaçlama ortamları yaratmaktayız.  Kokulu, kokusuz, sıvı ve jel ilaçlama yöntemlerimiz ile her alana uygun ekipmanlar ile çalışmaktayız.   Yaşadığınız haşere problemlerinde etkili  ve hızlı bir çözüm için Method İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.

Böcek Problemine Uzman Müdahale

Uzman müdahalesi haşere imhasında önemli bir aşamadır. Bu aşamaya gelmeden önce problemle boğuşmak, para harcamak ve sağlıksız ortamlara maruz kalmak bireysel mücadelenin başarısızlığının göstergesidir. Böcek ve haşere problemlerinde kimyasal markası aramadan önce haşerenin cinsini araştırmak daha olumlu sonuçlar vermektedir.  Tüm bu bilgiler haşere ile bilinçli mücadeleyi ortaya çıkarmaktadır. Bilinçsiz ve bireysel mücadelenin maddi zararları olduğu gibi manevi zararları da olmaktadır. Bu nokta da zaman, para ve güç kaybetmeden uzman müdahalesi ve desteği alınmalıdır. Uzman müdahalesi demek,  haşere problemi yaşadığınızda ilaçlama yaptırmak değildir.  Uzman müdahalesi profesyonel bir bilgi desteği almaktadır. Yaşadığınız haşere problemi hakkında bilgi vererek nasıl mücadele edilir konusunda bilgi almaktır. Bu bilgiler bazen temizlik tedbirleri içerirken bazen de sizin yapacağınız birkaç farklı hamle ile sonuçlanmaktadır. Yaşadığınız haşere problemine tüm bu tedbir ve hamleler yetersiz kaldığında profesyonel bir ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Hangi haşere de ilaçlama yapmak veya yaptırmak gerekir, hangi haşere bazı hamleler ile kontrol altına alınır konusunda destek almak için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizdeki uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ATAKENT MAHALLESİ
 2. ATATÜRK MAHALLESİ
 3. BEŞYOL MAHALLESİ
 4. CENNET MAHALLESİ
 5. CUMHURİYET MAHALLESİ
 6. FATİH MAHALLESİ
 7. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 8. GÜLTEPE MAHALLESİ
 9. HALKALI MERKEZ MAHALLESİ
 10. İNÖNÜ MAHALLESİ
 11. İSTASYON MAHALLESİ
 12. KANARYA MAHALLESİ
 13. KARTALTEPE MAHALLESİ
 14. KEMALPAŞA MAHALLESİ
 15. MEHMET AKİF MAHALLESİ
 16. SÖĞÜTLÜ ÇEŞME MAHALLESİ
 17. SULTAN MURAT MAHALLESİ
 18. TEVFİKBEY MAHALLESİ
 19. YARIMBURGAZ MAHALLESİ
 20. YENİ MAHALLE MAHALLESİ
 21. YEŞİLOVA MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.