Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz Böceği İlaçlama

Tespit edilmesi oldukça güç olan bu haşere, tespit edildiğinde derhal İlaçlama yöntemleri uygulanmalıdır. Uyuz mücadelesi kişisel bakım ile başlayarak medikal ürünler yardımı ile vücuttan atılır.  Fakat yaşam alanlarında, giysi ve eşyalarda uyuz problemi devam eder. Bu alanlarda uyuz böceğinden kurutulmak için Uyuz Böceği İlaçlama yapılması gerekmektedir. Bu uygulama haşere ilaçlama konusunda uzman kişiler tarafından titizlikle yapılmalıdır. Uygulamaya öncelikle yatak ve koltuklardan başlanarak, ortamdaki tüm eşyaların yüzeyleri ilaçlanmalıdır.

Uyuz Böceği Tespiti

Parazit sınıfına giren bazı haşerelerin davranış biçimlerinde bazı benzerlikler bulunmaktadır. Bu benzerlikleri ayırt edebilmek için gördüklerinizi ve hissettiklerinizi test etmeniz gerekmektedir. Uyuz böcekleri gözle görülmesi oldukça güç olduğundan görüş açınıza giremez. Fakat ortama girdiklerinde kaşındırdığı bölgelerden uyuz vakası olduğunu rahatlıkla tespit edebilirsiniz.  Vücuda yapıştıklarında yumurtalarını deri altına bırakan bu canlılar, larvalarını bıraktığı bölgelerde kaşınmalar oluşturur.

Kaşınma hissi genelde parmak arasında başlayıp, koltuk altlarında, kollarda, göğüs ve karın bölgelerinde devam eder.

Kaşınan bölgelerde kızarıklık ve kabarmalar görülür. Bu durumlar için uzman hekimlere başvurarak tıbbi destek alınmalıdır.

Tedavi Yöntemleri

Uyuz vakaların da tedavi yöntemleri üç koldan uygulanmalıdır. İlk tedavi yöntemi kişisel tedavi için hekim kontrolü olup, medikal ürünler desteği ile uyuz kalıntılarını yok etmek olacaktır. Kişisel tedavi sonrası kullanılan tüm giyseler maksimum sıcaklıkta yıkanmalı, bu işlem esnasında ortamdaki tüm eşyalar uzman kişiler tarafından Uyuz Böceği İlaçlama işlemine tabi tutulmalıdır.

Profesyonel Uyuz İlaçlama Şirketi

İlaçlama konusunda modern teknolojilerini kullanan Method İlaçlama Şirketi, müşterilerine profesyonel ve garantili uyuz ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul da geniş servis ağımız ile sizlere hızlıca ulaşarak ekonomik çözümler üretiyoruz. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve şirket içi eğitimlerimiz sayesinde hizmet verdiğimiz bölgede lider ilaçlama şirketi olarak, siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat destek sağlıyoruz. Faaliyetlerimizi Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığının halk sağlığı çizelgesine göre belirleyerek, sizleri gereksiz kimyasallara maruz bırakmadan tüm uyuz kalıntılarını ortadan kaldırıyoruz. Modern kokusuz ve leke bırakmayan biosidal ürünler ile sizi ve mülkünüzü koruma altına alıyoruz.

 Bizi arayarak sizde Method konforunu yaşayın! 0850 466 0 425