Şişli Böcek İlaçlama

Profesyonel ilaçlama firması olan Method İlaçlama Şişli ilçesinde yıllardır hizmet vermiş, ilçeyi tanıyan ve haşere problemlerine hakim bir firmadır. Müşterilerine hem yakından hem uzaktan bilgilendirmeler yaparak, problemi hızlıca çözmeyi hedeflemektedir. Çözümlerimiz ile Şişli ilçesindeki evleri ve işyerlerini haşerelerden arındırarak sağlıklı ve konforlu yaşam alanları inşa etmekteyiz.

Profesyonel ve Hızlı Çözümler

Haşere çözümü konusunda oldukça hızlı ve etkili sonuçlar çıkarmanın yanı sıra, haşerelerin giriş çıkış yapabileceği alanlar işaret edilerek tekrarlamamasını sağlamaktayız. %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışarak müşterilerimizin sorunlarına en hızlı ve en teknolojik yöntemler ile müdahale etmekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı ithal ürünlerimiz ve profesyonel ekibimiz, tüm haşereleri yakından tanıyarak bilinçli bir mücadele çemberi oluşturmaktadır.

Şişli Ev İlaçlama

Evde yaşamış olduğunuz haşere problemleri her zaman can sıkıcı olmaktadır. Bu durumda panik halinde elinize geçen her türlü kimyasalı ortama enjekte ediyor ve maalesef problemi çözemiyorsunuz. Bu tarz durumlar da Method İlaçlama ile iletişime geçerek uzaktan ve gerektiğinde yakından destek talep edebilirsiniz. Şirketimiz evler de haşere ilaçlaması yapmanın yanı sıra, lokal ve inatçı olmayan haşere türleri için telefondan yönlendirmeler sağlayarak ilaca ve ilaçlara maruz kalmadan da probleminizi çözdürebilmektedir.  Geniş Çağrı merkezine sahip olan şirketimiz soracağınız tüm soruları cevaplamak üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir. Şirketimiz bu tarz bilgilendirmeler ve tavsiyeler ile bilinçli bir mücadeleyi hedeflemektedir.

Şişli İşyeri İlaçlama

Böcek İlaçlama akla ilk gelen alanlardan bir tanesi işyerleridir. Çalışma alanları görünen ve görünmeyen birçok haşereye ev sahipliği yapabilir. İşyerlerinin bu durumlarda bir dizi önlemler alması şarttır. Ortamdaki her şeye zarar verebilen haşereler, gıdaya bulaşmasının yanı sıra, bazı evrak ve cihazlara da zarar verebilmektedirler. Şişli bölgesi işyeri, ofis ve işletme varlığı açısından oldukça yoğun bir ilçedir. İlçeye her gün kargo dağıtımı ve işletme sevkiyatları gerçekleşmektedir. Bu sevkiyatlar ve dağıtım esnalarında dağıtılan ürünler içerisinde böcek ve kemirgenler de girebilir. Bu durumlar yaşanmadan işyeri ilaçlama programına dahil olunmalıdır. Methodun İşletme ilaçlama uzmanları bu konuda derin bilgilere sahip olup ilçede birçok işletmenin ve işyerinin haşere kontrol programlarını yürütmektedirler.

Şişlideki Haşere Sorunları

Şişlinin başlıca haşere sorunları arasında gelen türler fare, pire ve akreptir. Şişlide bizlerle iletişim kuran müşterilerimizin haşere sorunlarını % 90 oran da bu 3 haşere kapsamaktadır. Bunun yanı sıra bölgedeki ikamet değişikliği ve göçmen nüfusunun artması Tahtakurusu ve Uyuz gibi haşereleri de taşımaktadır. Bu sorunlara profesyonel periyodlar çizen şirketimiz, ilçedeki haşere popülasyonunu ve çeşitliliğini tanıması ve uzun yıllardır Şişli Böcek İlaçlama olarak hizmet vermesi ile birçok haneye profesyonel metotlar ile çözüm sağlamıştır.

Şişli Fare İlaçlama

Bölgede sık şikayet aldığımız haşerelerin başında gelen fare problemi,  evlere, işyerlerine ve bazen gıda işletmelerine kadar girebilmektedirler. Eski bir ilçe olması sebebi ile altyapının karmaşasından faydalanan fareler yaz kış mevsim fark etmeden anısızın kapınızı çalabilir. Küçük fareler klasik yöntemler ile bertaraf edilse de koloni haline gelmiş ve yetişkin halde alanlara giren farelerin imhası bireysel yöntemler ile imkansız hale gelmektedir. Bu konuda profesyonel yöntemler kullanan şirketimiz istasyon yöntemi kullanarak farelerin tümünü imha etmektedir. Belirli periyodlar gerektiren durumlar hakkında bilgilendirmeler de sağlayarak tam koruma sağlamaktadır.

Şişli Pire İlaçlama

Pire problemini ortaya çıkaran en önemli etken kedilerin yaz aylarında bağırsaklarında salgıladıkları parazitlerdir. Bu parazitler sokak kedileri için apartman önlerinde bahçeler de ve kedilerin girdiği bodrumlar da problem yaratmaktadırlar. Bunun yanı sıra evler de beslenen kedilerin parazit aşıları yapılmadığında veya geciktirildiğinde pire problemini ortaya çıkarmaktadır. Şişli ilçesi hem evde hem de dış alanlarda kedi beslemesinin en çok yapıldığı ilçelerden biridir. Bu sebeple yaz aylarında yoğun pire problemlerine maruz kalmaktadır. Pire ilaçlama dış alanda basit bir şekilde çözülse de ev de pire ilaçlamanın önemi evde beslenen kedinin iç ve dış parazit aşısının yapılmış olması ile başlamalıdır. İç ve dış parazit aşısı yapılmamış kediler bir süre sonra tekrar pire yumurtası salgılayacağı için kısır bir döngüye girerek pire problemi tekrar edecektir. Ortamdaki kedinin aşısı yapılmış ise ortamdaki pireler ilaçlama ve kuluçka süresinin sonunda öleceği için problem tamamen çözümlenmiş olacaktır. 21 günlük kuluçka süresinin sonunda yumurta yoğunluğundan dolayı devam eden pire problemlerinde 2. Uygulama şirketimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. HALİDE EDİP ADIVAR MAHALLESİ   
 2. HALİL RIFAT PAŞA MAHALLESİ
 3. HARBİYE MAHALLESİ
 4. İNÖNÜ MAHALLESİ
 5. İZZET PAŞA MAHALLESİ
 6. KAPTANPAŞA MAHALLESİ
 7. KUŞTEPE MAHALLESİ
 8. MAHMUT ŞEVKET PAŞA MAHALLESİ
 9. MECİDİYEKÖY MAHALLESİ
 10. MERKEZ MAHALLESİ
 11. MEŞRUTİYET MAHALLESİ
 12. PAŞA MAHALLESİ
 13. TEŞVİKİYE MAHALLESİ
 14. YAYLA MAHALLESİ
 15. 19 MAYIS MAHALLESİ
 16. BOZKURT MAHALLESİ
 17. CUMHURİYET MAHALLESİ
 18. DUATEPE MAHALLESİ
 19. ERGENEKON MAHALLESİ
 20. ESENTEPE MAHALLESİ
 21. ESKİŞEHİR MAHALLESİ
 22. FERİKÖY MAHALLESİ
 23. FULYA MAHALLESİ
 24. GÜLBAHAR MAHALLESİ

İlaçlama Sonrası Destek

Hizmet alan almayan tüm bireylere tam destek sağlayan şirketimiz, İlaçlama hizmeti almış bireylere 21 günlük kuluçka süresinin sonunda devam eden ve garanti kapsamında olan haşereler için 2. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti vizyonu ile destek için daima hazır olan Method, tüm çalışanları ile birlikte hizmetinizdedir.

Şişli Kurumsal Haşere Destek Hattı

Haşereler ve haşere problemleri ile ilgili sıkılmadan destek alabileceğiniz ve sorular sorabileceğiniz bir İlaçlama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Evde, işyerinde ve birçok farklı alanda karşılaştığınız haşere problemleri ile ilgili iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Yaşadığınız problemin bireysel çözülüp çözemeyeceğini ve ne zaman profesyonel destek almanız gerektiği konusunda sizlere tam donanımlı bilgiler sağlayalım. 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimiz veya WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şişli Böcek İlaçlama Fiyatları

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat  temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.