Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama işlemlerini profesyonel ve etkili bir şekilde yöneten Bayrampaşa İlaçlama, müşterilerine hızlı, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti sunuyor. Ev, işyeri, otel, restaurant, apartman ve bina gibi alanları etkili bir şekilde ilaçlayarak konforlu yaşam alanları inşa ediyoruz. Böcek problemi hijyen açısından da eksiklik yarattığı için yaşam alanlarında haşere mücadelesi profesyonel olmalıdır. Bayrampaşa ilaçlama olarak yaşam alanlarına hijyenik ve konforlu ilaçlama uygulamaları sunuyoruz. İlkel yöntemler ile kaybettiğiniz zamanı etkili bir mücadeleye çeviriyoruz. Bayrampaşa böcek ilaçlama olarak tecrübemizi ilçedeki yaptığımız hamam böceği, fare, uyuz, gümüş böceği gibi birçok uygulamasının başarısından alıyoruz. Uzman kadro ve modern ekipmanlarla çalışan şirketimiz, haşere mücadelesinde üst düzey bir haşere ilaçlama olanağı sağlamaktadır.  Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler ile ilçedeki tüm mahallelere kesintisiz ilaçlama servisi sunmaktadır. Profesyonel bir Bayrampaşa Böcek İlaçlama hizmeti için çağrı merkezimizdeki uzmanlardan destek alabilir, yaşadığınız haşere problemi ile bilgi alabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Neden Gerekli?

Kronik hale gelmiş veya gelebilecek olan haşereleri kontrol altına ve imha etme işlemine haşere ilaçlama denir. Bunun gerekliliği haşerelerin kronik hale gelmemesi için uygulanmaktadır.  Bunun yanı sıra ortamdaki hijyen oranını da geriletmektedir. Haşerelerin bilinen ve bilinmeyen taşımış oldukları bazı virüs ve bakterilerde mevcuttur. Haşere ilaçlamanın gerekliliği ortam konforunu sağladığı gibi sağlık açısından da önemli bir işlemdir. Tüm bu işlemler ancak profesyonel bir ilaçlama işlemi ile mümkündür. Bu programları uygulamak profesyonel ilaçlama şirketlerinin işidir. Bu konuda bireysel mücadele ye kalkışmak, maliyet açısından zararlar doğuracağı gibi psikolojik olarak da yıpratacaktır. Bu durumların tamamını ortadan kaldırmak ve haşerelere karşı kuvvetli bir mücadele başlatmak için Method İlaçlama Şirketinin ilaçlama programlarına başvurabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ALTINTEPSİ MAHALLESİ
 2. CEVATPAŞA MAHALLESİ
 3. İSMET PAŞA MAHALLESİ
 4. KARTALTEPE MAHALLESİ
 5. KOCATEPE MAHALLESİ
 6. MURATPAŞA MAHALLESİ
 7. ORTA MAHALLESİ
 8. TERAZİDERE MAHALLESİ
 9. VATAN MAHALLESİ
 10. YENİDOĞAN MAHALLESİ
 11. YILDIRIM MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.