Başakşehir Böcek İlaçlama

Başakşehirin tüm mahallelerinde ilaçlama hizmetleri gerçekleştiren şirketimiz, ilçede ev, işyeri, site, apartman, restaurant gibi birçok alanda böcek, fare ve pire gibi birçok ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmektedir. Başakşehir ilçesinin gelişimi ve kurulumu esnasında nüfusun çoğalması ile birlikte haşere problemleri de çoğalmıştır. En çok taşınabilen haşereler görülmesi ile dikkat çeken ilçe, kalorifer böceği, tahtakurusu gibi haşerelerin yanı sıra, hamam böceği , gümüş böceği, kuş biti gibi yapısal haşerelerde gözlemlenmektedir. Yaşanan tüm bu problemlere Başakşehir ilaçlama olarak profesyonel çözümler üreten şirketimiz, uzman ekibi ile Başakşehir ilçesine kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Kaliteli ekipman Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler ile, Başakşehir Böcek İlaçlama Şirketi olarak çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Bireysel ve kurumsal çözümlemelerimiz hakkında bilgi ve destek almak için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Başakşehir Site İlaçlama

İlçede birçok alanda ilaçlama yapan firmamız, en çok ev, restaurant ve sitelerde uygulamalar yapmaktadır. Site ilaçlaması periyodik yapılması gereken bir işlem olduğundan profesyonel firmalara toplu konut ilaçlama programı ile yapılmaktadır. Her aşaması program ve sistem isteyen bu işleme blok içleri, sığınak, otopark, kazan daireleri, sosyal tesisler ve park gibi alanlara kadar sistematik işlemler uygulanmaktadır. Blok içlerindeki çöp odalarında, kazan dairelerindeki gider hatlarında, sığınak ve depolara eşya aracılığı ile ulaşan haşerelere karşı muhakkak ilaçlama yapılmalıdır. Başakşehir ilaçlama olarak bölgede birçok siteye ve toplu konuta periyodik ilaçlama programları sunmaktayız.  Emlak konut başta olmak üzere kayacity rezidans, bulvar rezidans  gibi birçok site dairesine hizmet verdik. Profesyonel ve periyodik bir site ilaçlama uygulaması  öncelikle ortamı tanımaktan geçmektedir. Keşif sırasında yaptığımız analizlerle aylık ve yıllık programlar çıkartarak risk oluşturacak materyalleri ve alanları tespit ederek daha kolay bir mücadele olmasını sağlıyoruz. Profesyonel bir site programı hakkında bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçin.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ALTINŞEHİR MAHALLESİ
 2. BAHÇEŞEHİR 1. KISIM MAHALLESİ
 3. BAHÇEŞEHİR 2. KISIM MAHALLESİ
 4. BAŞAK MAHALLESİ
 5. BAŞAKŞEHİR MAHALLESİ
 6. GÜVERCİNTEPE MAHALLESİ
 7. İKİTELLİ OSB MAHALLESİ
 8. KAYABAŞI MAHALLESİ
 9. ŞAHİNTEPE MAHALLESİ
 10. ŞAMLAR MAHALLESİ
 11. ZİYA GÖKALP MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.