Kalorifer Böceği İlaçlama

Kahverengi böcekler denilince aklınıza şu sahne gelebilir…. Mutfak ışıkları açılınca sağa sola hızla kaçışan böcekler. Evet, tam da bu sahne, ardından mutfak dolaplarındaki siyah küçük lekeler ve ekşimsi bir koku?  Sayfanın başından itibaren her satıra evet cevabı verdiyseniz sizde bir kalorifer böceği mağdurusunuz.

Mide bulandıran bu böcekler maalesef sizin yöntemleriniz ile çözülmeyecektir. Bu canlılar haftada iki kez yumurta kapsülleri bırakır ve bu kapsüllerden 40 adet böcek dökülür. 15-20 tanesinin hayatta kaldığı bu canlılar ortama yayıldıklarında hemen barınma ve yuva bulma arayışına girerek, en yakın sıcak alana yerleşirler. Yerleştikleri alanlar insanların görüş alanın dışında olması da kontrolünü zorlaştırmakta ve bireysel ilaçlamaları etkisiz kılmaktadır. Profesyonel bir Kalorifer Böceği İlaçlama yaptırmak mücadelenin en kolay ve hızlı yoludur.

Kalorifer Böcekleri Nerede Yuvalanır?

Sıcak alanlar arayan bu böcekler, mutfakta buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, tost makinesi gibi sıcaklık dereceleri yüksek olan, mutfak dolaplarının menteşe boşluklarındaki karanlık alanlarda, tercih ettikleri yuvalanma alanlarıdır. Bir başka yuva seçimleri ise banyo ve nemli ortamlarda, banyo dolaplarına ve deforme olmuş duvarların içlerinde, odalarda ise kalorifer peteklerine yuva yaparlar. Bu alanlardan sık sık çıkıp yiyecek arayışına girdiklerinde görüş açısına girerler.

Kalorifer Böcekleri Nereden Gelir?

Kalorifer böcekleri, kaloriferlerin oluşturduğu bir böcek olduğu sanılsa da kaloriferde olmasının sebebi, kaloriferlerin sıcak olmasından kaynaklıdır.

  Bu Böcekler Nereden Gelir?

  • İkinci el eşya içlerinde
  • Spot eşya içlerinde
  • Kargo kolileriyle
  • Evcil hayvanların üzerine yapışarak
  • Fırınlarda ekmek sepetleriyle
  • Restaurantlar da sevkiyatla gelen ürünlerle

Bunların dışında çevrede oluşan böcek popülasyonları da kapıdan ve pencereden girebilmektedir.

Kalorifer Böceklerinden Nasıl Kurtulurum?

Kalorifer böceklerinden %100 kurtulmanın yolu, Profesyonel ve Garantili İlaçlama Şirketi ile çalışmaktan geçer. Profesyonel Şirketlerin bu konuda Garantili ve Hızlı çözümleri bulunmaktadır. Bu konuda ilaçlama işlemi yapacak şirket, uygulamaya başlamadan önce muhakkak yuva tespiti yapmalı, bu süreçleri hızlı bir şekilde yöneterek sizleri bu problemden kurtarmalıdır.

Garantili İlaçlama Yöntemleri Varmı?

Şirketlerin bir çoğu bu problemi çözebileceğini iddia ve Garanti eder. Fakat ilk uygulamadan sonra böcekler ortaya tekrar çıktıklarında, sizleri oyalayarak geçiştirir. Bir müddet sonra tekrar ilaçlama ücreti talep ederler. Method İlaçlama Şirketi, bu problemi çözeceğini garanti belgesi ile taahhüt eder.

Jel İlaçlama

Method İlaçlama, tüm uygulamaları gibi Kalorifer Böceği İlaçlama uygulamasında da %100 Garanti vererek, verdiği garantiyi tarafınıza belge olarak teslim eder. Method, kalorifer böceği problemlerinde en etkili çözüm olan jel İlaçlama yöntemini sıvı İlaçlama ile birlikte uygulayarak problemi kökünden kazır. Uygulamayı yaptıktan sonra sizi ve mülkünüzü Garanti Belgesi ile koruma altına alır. Hizmette sınır tanımayan Method İlaçlama Şirketi,  böcek İlaçlama uygulamalarında tek seans da başarı oranı oldukça yüksek olup 2. seans gerektiren durumlarda herhangi bir ücret talep etmez.

Bu konuda üstün alman teknolojisi kullanan Method, Profesyonel ürünleri ve uzman kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir.

Kalorifer Böceklerinden %100 Garantili kurtulmak ve Profesyonel bir hizmet almak için bizimle iletişime geçin. 0850 466 0 425

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.