Kağıthane Böcek İlaçlama

Kağıthane ilçesinde profesyonel ilaçlama uygulamaları yapan şirketimiz, müşterilerine hızlı ve ekonomik ilaçlama çözümleri üretmektedir. Hamam Böceği, Fare, Kuş Biti, Pire gibi haşerelere garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Ev, İşyeri, Otel, Fabrika ve birçok alanda ilaçlama faaliyetleri yürüterek Kağıthane İlçesini haşerelere karşı koruyoruz.  Kağıthane Böcek İlaçlama Şirketi olarak müşterilerimize konforlu ve sağlıklı bir ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Haşere Sorunu Yaşayanlar Ne yapmalı?

Böcek sorunu global bir sorun olması yanında, çözüm içinde bir çok ilkel ve kirli bilgiler oluşmaktadır. Böcek problemine bakış açısı klasik yöntemler ile ortamı kimyasala bulama işlemi olmamalıdır. Haşere ve böcek sorunu yaşayan bireyler öncelikle konunun uzmanlarına yani ilaçlama firmalarına danışarak destek almalıdırlar. Bu destek ilk etapta bireylere haşerenin cinsi, inat derecesi ve mücadelesi hakkında büyük bilgiler kazandıracak olup, ilaçlama yaptırılıp yaptırılmayacağı konusuna açıklık getirecektir.

Kağıthanedeki Çevresel Faktörler

İlçe kurulduğu coğrafya gereği ile bazı çevresel etkilere maruz kalmaktadır. Bunların en başında gelen Kağıthane deresi, ilçede birçok haşere problemine yol açmaktadır. Bunun yanı sıra kentsel dönüşüm çalışmaları da toprağı hareketlendirerek haşerelerin ortaya çıkmasına yol açmaktadır. İlçe göç alma bakımından son yıllarda aktif olarak rol almakta, bu aktiflik ve hareketlilikte ilçede taşınabilen haşere çeşitliliğini tetiklemektedir. Dereden kaynaklanan haşereler fare, hamam böceği, sinek ve akrep olurken kalorifer böceği, tahtakurusu, kuş biti, pire de taşınabilen haşere olarak gözlemlenmiştir.

Korunma Yolları

Haşerelerden birçok korunma yolları ve yöntemleri vardır. Bunların en başında temizlik ve bazı önleyici tedbirler gelmektedir. Bu tedbirler, yapılardaki çatlak, kırılmış ve deforme olmuş alanları onarmak ve sık temizlik yapmaktır. Bunun yanı sıra taşınabilen haşerelere karşı yaşam alanlarına aldığınız kargo, 2.el eşya ve tatil dönüşü valizleri kontrol ederek içeri almakta taşınabilen haşerelerin önüne geçmiş olacaktır.

Kağıthane  Haşere İlaçlama Servisi

Kağıthane ilçesinin en iyi destek veren ve bilgilendiren ilaçlama şirketi olan Method İlaçlama Müşterilerine profesyonel bir danışmanlık desteği sunmaktadır. Uzaktan ve yakından destek birimleri ile çalışan Method uzman kadrosu ile Kağıthane ilçesinde hizmet vermektedir. Telefon, mail, whatsApp bölümlerinden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sağ alt köşesinde hızlı teklif al bölümünden fiyat teklifi alabilir,0850 466 0425 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
 2. ÇELİKTEPE MAHALLESİ
 3. EMNİYET EVLERİ MAHALLESİ
 4. GÜLTEPE MAHALLESİ
 5. GÜRSEL MAHALLESİ
 6. HAMİDİYE MAHALLESİ
 7. HARMANTEPE MAHALLESİ
 8. HÜRRİYET MAHALLESİ
 9. MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
 10. MERKEZ MAHALLESİ
 11. NURTEPE MAHALLESİ
 12. ORTABAYIR MAHALLESİ
 13. SEYRANTEPE MAHALLESİ
 14. SULTAN SELİM MAHALLESİ
 15. ŞİRİNTEPE MAHALLESİ
 16. TALATPAŞA MAHALLESİ
 17. TELSİZLER MAHALLESİ
 18. YAHYA KEMAL MAHALLESİ
 19. YEŞİLCE MAHALLESİ

Kağıthane Fare İlaçlama

Farelerin yaşam alanlarını tercih etmelerinin tek sebebi beslenme ve barınmadır. Bu ihtiyaçlarını giderebilmek için yaşam alanlarımıza giriş yaparlar. Fare’nin nereden geldiğini tespit etmek, mülkünüzü ve çevresini iyi tanımaktan geçer. Çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak, etrafta fare popülasyonuna açık yerleri iyi gözlemleyin. Bu yerler, bazen mülkünüzün yakınındaki açık bir rögar olabilirken, bazen de yaşadığınız alanın tabanında veya içinde oluşmuş yalıtım kaçakları olabilir. Evinizdeki kırık, yıpranmış ve deforme olmuş kapı, pencere, tesisat giderleri gibi nesnelerin onarımını yapmanız bu problemle karşılaşmanızı en aza indirecektir.  Aynı zamanda evinizin dış alanında kemirgen kurulumu yaptırarak dışarıdan gelebilecek tehlikeleri de bertaraf etmiş olursunuz.

Kağıthane Akrep İlaçlama

Kağıthanede son yıllarda akrep problemi arttı. Bu artışa sebep olan inşaatlardan dolayı topraktaki hareketlilik artmaktadır. Bunun yanı sıra yapıların altında birçok akrep yuvası bulunmaktadır. Bu yuvalardan zaman zaman akrepler yapılara girerek tehlike yaratmaktadırlar. Akrep problemine profesyonel ve garantili çözümler üreten Method uzman kadrosu ile akreplerin tümünü imha etmektedir.  Hızlı ve ekonomik çözümler üreterek akrep problemine son verir.

Kağıthane Böcek İlaçlama Fiyatları

Kağıthane ilçesinde böcek ilaçlama fiyatları evlerde ve işletmelerde farklılık göstermektedir. Evler de 400 TL den başlayan fiyatlar alan büyüdükçe değişmektedir. Uygulama ve ilaçlama yapılacak alana göre belirlenen fiyatlar m2 bilgisi ve haşere problemine göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı fiyat ve uygulama anlatımı için lütfen iletişime geçin.

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat  temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.