Bakırköy Böcek İlaçlama

Haşere ve böcek problemlerine garantili ve hızlı çözümler üreten Method İlaçlama Şirketi, Bakırköy Böcek ilaçlama olarak ilçenin tüm mahallelerine kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Kurumsal ve bireysel çözümlemeler üreten şirketimiz müşterilerine haşere mücadele konusunda üst düzey hizmet sağlamaktadır. Haşere imha alanındaki özel eğitimli personellerimiz sayesinde haşere ve haşere kalıntılarına son veriyoruz. Bakırköy ilçesini yakından tanımamız ve ilçede yaptığımız birçok ev , işyeri, otel, restaurant uygulamalarımız sayesinde ilçedeki tecrübemizi arttırdık. Bu konudaki uzmanlığımızı sahada da uygulamaktayız.  Bunun yanı sıra uzaktan destek birimlerimiz ile çağrı merkezimizdeki uzmanlarımızdan profesyonel yönlendirmeler çözümlemeler üretmekteyiz.  Yakın destek gerekliliğinde yakın destek ve servis personellerimiz ile haşere problemlerini derinden inceleyerek kalıcı çözümler üretmekteyiz. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler ve profesyonel ekipmanlar ile ortaya hızlı ve garantili çözümler çıkarmaktayız. Bakırköy İlaçlama olarak Pire, akrep, böcek ve fare gibi haşereleri garanti kapsamında alarak %100 korumalı uygulamalar sağlamaktayız.

Profesyonel Haşere İlaçlama Şirketi

Haşere problemi yaşayan bireylerin en çok merak ettiği sorular arasında yer alan soru, profesyonel haşere ilaçlama nasıl olmalıdır? konusudur. Bu konu daha önce sık hizmet alan bireyler tarafından bilinse de daha önce hizmet almamış bireyler bu sorulara cevap aramaktadır. Bu soruları bilerek, bu soruya ek olarak Profesyonel haşere desteği nasıl olur? Sorusunu ön plana çıkarmaktayız. Bu çerçevede düzeltmemiz gereken soruyu, öncelikle sorulması gereken sorunun, haşere problemi yaşıyorum nasıl destek almalıyım sorusu olarak düzeltmeliyiz. Haşere problemi yaşadığınız anda bireysel mücadele ile bir maratona girmek yerine profesyonel ilaçlama firması arayarak, ilaçlama şirketine yaşadığınız haşere problemini anlatın ve haşerenin cinsini işaret ederek problem hakkında bilgi alın. Profesyonel firma sizlere problemin kronik olmayan lokal veya, temizlik tedbirleri ile mücadele edilip edilmeyeceği konusunda bilgi vererek haşere mücadelenizi hızlandıracaktır. Yaşadığınız haşere problemi kronik ve genel bir yayılım üzerinde ise buna profesyonel bir ilaçlama yapılması gerektiğini, ilaçlama çözümlerini, imha süreçlerini ve önleyici tedbirler kapsamı hakkında bilgilendirmeler sağlayarak probleme yakından destek vererek probleminizi  uzman elleri ile çözümleyecektir.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ATAKÖY 1. KISIM MAHALLESİ
 2. ATAKÖY 2-5-6. KISIM MAHALLESİ
 3. ATAKÖY 3-4-11. KISIM MAHALLESİ
 4. ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAHALLESİ
 5. BASINKÖY MAHALLESİ
 6. CEVİZLİK MAHALLESİ
 7. KARTALTEPE MAHALLESİ
 8. OSMANİYE MAHALLESİ
 9. SAKIZAĞACI MAHALLESİ
 10. ŞENLİKKÖY MAHALLESİ
 11. YENİMAHALLE MAHALLESİ
 12. YEŞİLKÖY MAHALLESİ
 13. YEŞİLYURT MAHALLESİ
 14. ZEYTİNLİK MAHALLESİ
 15. ZUHURATBABA MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.