Esenler Böcek İlaçlama

Kendini kanıtlanmış ve çevreye zararsız yöntemler ile hizmet veren şirketimiz,  her alana uygun çözümler yaratmaktadır. Zararlıları hedef alan modern ürün ve ekipmanlarımız ile profesyonel çözümler ortaya çıkarmaktayız. Esenle Böcek İlaçlama olarak ilçedeki tüm mahallelere haşere ve böcek ilaçlama alanında etkili ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetler ev, işyeri, depo, restaurant, apartman gibi alanlarda uygulanmaktadır. Geniş alanlar da uygulanan bu konforlu yöntemler, halk sağlığını yakından korumaktadır. Esenler İlaçlama olarak uzman ve eğitimli kadromuz ile ilçenin tüm mahallelerine kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktayız.  Profesyonel uygulamalar sayesinde imha olan haşereler ile birlikte onların yaymış olduğu bakteri ve virüslerde ortadan kalkmaktadır. Etkili ve garantili bir ilaçlama hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Haşere Problemi Yaşayanlar Neler Yapmalı?

Haşere problemlerinin getirdiği panik ve korku, bireyleri savunmasız hissettirmektedir. Daha sonra bireysel savunma sistemleri üretmeye çalışan bireyler, problemi ne şekilde çözeceklerini bilememektedir. Bu durumlarda profesyonel desteğin önemi, problemi konforlu ve en az maliyetler ile hızlıca çözmektir. Haşerelerin getirdiği tehlike kadar tehlikeli olan bireysel çalışmalar problemin çözümünü geciktirebilir. Problemle karşı karşıya gelen bireylerin ilk yapması gerektiği iş profesyonel bir haşere desteği almaktır. Telefon ile uzaktan probleminiz hakkında bilgiler vererek, haşerenin cinsini, yuvalanma şekillerini, inat derecesini ve hangi aşamada olduğunu öğrenebilir, bu bilgiler doğrultusunda mücadele veya destek güzergahı çizebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. 15 TEMMUZ MAHALLESİ
 2. BİRLİK MAHALLESİ
 3. ÇİFTE HAVUZLAR MAHALLESİ
 4. DAVUTPAŞA MAHALLESİ
 5. FATİH MAHALLESİ
 6. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 7. HAVAALANI MAHALLESİ
 8. KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
 9. KEMER MAHALLESİ
 10. MENDERES MAHALLESİ
 11. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 12. NAMIK KEMAL MAHALLESİ
 13. NİNE HATUN MAHALLESİ
 14. ORUÇREİS MAHALLESİ
 15. TUNA MAHALLESİ
 16. TURGUT REİS MAHALLESİ
 17. YAVUZ SELİM MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.