Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği doğası gereği ıslak ve nemli ortamları sever. Bu bölgelerden ortamın her yerine yayılırlar. Gümüş böcekleri yumurtalarını çatlak duvar, kapı pervazlarındaki boşluklar ve süpürgelik aralarına bırakırlar. Her bir dişi yumurtasında 100 adet böcek bulunur. Yumurtadan çıkan bu böcekler 1 hafta içerisine ergin hale gelerek ortamın çeşitli yerlerine yayılıp üremeye devam ederler. Çok çabuk çoğalmalarından dolayı mücadele edilmesi bireysel olarak zordur. İlaçlama konusunda uzman olan şirketimiz sizlere bu konuda profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir.

Toplu Yaşadığı Alanlar Nereler?

Bu böcekler genel olarak tek başlarına hareket etse de toplu yaşadıkları ve üredikleri yerler vardır. Bu yerler havalandırmaların nemli ve karanlık bölgeleri, mutfak ve lavaboların gider bağlantı noktaları gibi ıslak ve karanlık alanlarda toplu olarak yaşarlar.

Gümüş Böceği Neden Olur?

Evleri tercih etmelerinin sebepleri, ortamın sıcaklığı ve kolay gıda bulabilmeleridir. Evlerdeki sıcaklık ve nem oranı bu böcekler için ideal olması, ve kolaylıkla kamufle olacak alanlar bulabilmeleri, bu böcekler için evleri cazip hale getirmektedir. Ortamda buldukları gıda kalıntıları dışında tutkal, toz deterjan gibi kimyasallardan ve yumuşak buldukları plastiklerden de beslenmektedirler. Gümüş Böceği İlaçlama yapılmadığında ortama hızla yayılarak koloni haline gelmektedirler. Oluşum sebeplerinin en kuvvetli nedeni ıslak ve nemli alanlardaki uygun ortam koşulları olarak gösterilmektedir.

Gümüş Böceği İlaçlaması

Bu uygulama ince dokunuşlar gerektiren profesyonel bir uygulamadır.  Yaşam alanlarınızda gördüğünüz bu böcekler bazen yerde bazen de duvarda görüş açınıza girmesi ile tahammül edilemez bir hâl almaktadır. Sizleri elbette bu problemle baş başa bırakmayacak ve sizlere %100 garantili Gümüş Böceği İlaçlama hizmetimizi sunarak, memnun kalacağınızı şimdiden garanti ederiz.  Profesyonel bir uygulama ile yaşam alanlarınızda ki tüm gümüş böceği popülasyonunu imha ediyoruz. Profesyonel şirketimiz bu böcekler üzerinde uzun yıllar araştırma yapmış ve uygulama şeklini belirlemiş, başarısını yaptığı uygulamalar ile ispatlamıştır.

 Method İlaçlama Şirketi olarak tüm uygulamalarda olduğu gibi Gümüş Böceği İlaçlama uygulamasında da, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı, kokusuz ve leke bırakmayan üstün alman teknolojili ilaçlar ile çalışmaktayız.

Profesyonel ve garantili bir İlaçlama Hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.