Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt mahallelerinde profesyonel ve ekonomik ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, Esenyurt İlaçlama Şirketi olarak müşterilerine hızlı çözümler üretmektedir. Pire, fare, hamam böceği, gümüş böceği ve uyuz ilaçlamaları gibi birçok ilaçlama uygulamaları yürüten Method kokusuz ve konforlu bir ilaçlama hizmeti sunuyor.  Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile profesyonel ilaçlama hizmeti vererek %100 destek sağlıyoruz. Çok göç alan Esenyurt ilçesindeki böcek şikayetlerini yakından takip ederek istila haline gelmesini engellemekteyiz. Uzman kadromuz ile kesintisiz hizmet sağlayan Esenyurt Böcek İlaçlama Şirketi bölgede yaptığı birçok çalışma ile adından sıkça söz ettirmektedir. Uzaktan ve yakından destek birimleri ile hizmet veren şirketimiz, yakından destek vermenin yanı sıra online destek de sağlayarak hizmette son noktayı hedefleyerek bireyleri haşere mücadelesine karşı bilinçlendirmeyi hedeflemektedir. Esenyurt ilçesinde ev, işyeri, otel, fabrika gibi birçok alanda bireysel ve kurumsal ilaçlama çalışmaları yürüterek müşteri memnuniyeti yüksek tutarak zirvedeki yerimizi korumaktayız.

Etkili ve Hızlı Sonuçlar

Etkili ve hızlı sonuçlar üretmek profesyonellerin işidir. Haşere problemlerinde uzman desteği, hızlı çözüm konusunda önem teşkil eder. Haşereye bireysel yöntemler ile yaklaşmak, geciktirmek ve zamanlama hataları yapmak, çözümü yavaşlatabilir. Bireylerin haşere problemleri karşısında panikleyerek her türlü kimyasalı denemeleri çözüm olmadığı gibi problemi kronik halede getirebilmektedir. Etkili ve hızlı sonuçların başlangıcı profesyonel firmaların ilaçlama programlarıdır. Bu programlar kapsamında analiz edilen problemler daha hızlı çözümlenmektedir.  Bu programlar kullanıldığında haşerelerin bütün savunma ve korunma sistemini boşa çıkararak toplu bir mücadele başlamış olur.  Bu mücadelede kullanılan ürünler profesyonel ve domino etkisi olan uzun süre zeminde kalabilen ürünlerdir. Dünya Sağlık Örgütünün ve Sağlık Bakanlığının onaylamış olduğu halk sağlığında kullanılan haşere mücadele ilaçlarıdır. Etkili ve hızlı sonuçlar çıkarmak ancak profesyonel ürün ve uzman ekip ile mümkündür. Profesyonel ve ekonomik bir ilaçlama hizmeti için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AKÇABURGAZ MAHALLESİ
 2. AKEVLER MAHALLESİ
 3. AKŞEMSEDDİN MAHALLESİ
 4. ARDIÇLI MAHALLESİ
 5. AŞIK VEYSEL MAHALLESİ
 6. ATATÜRK MAHALLESİ
 7. BAĞLARÇEŞME MAHALLESİ
 8. BALIKYOLU MAHALLESİ
 9. BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAHALLESİ
 10. BATTALGAZİ MAHALLESİ
 11. CUMHURİYET MAHALLESİ
 12. ÇINAR MAHALLESİ
 13. ESENKENT MAHALLESİ
 14. FATİH MAHALLESİ
 15. GÖKEVLER MAHALLESİ
 16. GÜZELYURT MAHALLESİ
 17. HÜRRİYET MAHALLESİ
 18. İNCİRTEPE MAHALLESİ
 19. İNÖNÜ MAHALLESİ
 20. İSTİKLAL MAHALLESİ
 21. KOZA MAHALLESİ
 22. MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
 23. MEHTERÇEŞME MAHALLESİ
 24. MEVLANA MAHALLESİ
 25. NAMIK KEMAL MAHALLESİ
 26. NECİP FAZIL KISAKÜREK MAHALLESİ
 27. ORHAN GAZİ MAHALLESİ
 28. OSMANGAZİ MAHALLESİ
 29. ÖRNEK MAHALLESİ
 30. PINAR MAHALLESİ
 31. PİRİ REİS MAHALLESİ
 32. SAADETDERE MAHALLESİ
 33. SELAHADDİN EYYUBİ MAHALLESİ
 34. SULTANİYE MAHALLESİ
 35. SÜLEYMANİYE MAHALLESİ
 36. ŞEHİTLER MAHALLESİ
 37. TALATPAŞA MAHALLESİ
 38. TURGUT ÖZAL MAHALLESİ
 39. ÜÇEVLER MAHALLESİ
 40. YENİKENT MAHALLESİ
 41. YEŞİLKENT MAHALLESİ
 42. YUNUS EMRE MAHALLESİ
 43. ZAFER MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.