Kartal Böcek İlaçlama

Kartal ilçesinin en iyi ilaçlama firmalarından olan şirketimiz, ilçedeki haşere çeşitliliğine hakim ve tam donanımlıdır. Uzun yıllardır ilçeye ve mahalleye hizmet vermenin yanı sıra, hizmet verdiğimiz mahalleler de oluşabilecek haşere problemlerine aşinayız. Ev, işyeri, otel, fabrika ve apartman gibi birçok alanda yaptığımız ilaçlamaları %100 memnuniyet ile bitirdik. Hamam böceği , Fare ve genel böcek ilaçlama alanındaki yüksek başarı oranımız bizlere Kartal En İyi Böcek İlaçlama Şirketi olma unvanını vermektedir.

İlaçlamada Profesyonel Sistemler

Profesyonel ilaçlama sistemleri ile çalışan Method İlaçlama, haşere konusunda destek isteyen müşterilerine, son teknoloji ile üretilmiş haşere ilaçları ve sistemleri ile müdahale etmektedir. Haşerelerin ilkel yöntemlere bağışıklık kazanması, haşere ilaçlamanın profesyoneller tarafından yapılması gerektiğini göstermektedir. Modern ve nano teknolojisi ile üretilmiş, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ithal ürünler,  her ay yenilenerek, haşerelerin ilaçlara karşı bağışıklık kazanması engellenmektedir. Bu eksende haşere ilaçlama hizmeti veren Method müşterilerine gelişmiş, hızlı ve ekonomik ilaçlama çözümleri üretmektedir.

Kartalda En Çok Görülen Haşereler

Hamam Böceği

Fare

Pire

Kuş Biti

Gümüş Böceği

Kalorifer Böceği

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ATALAR MAHALLESİ
 2. CEVİZLİ MAHALLESİ
 3. CUMHURİYET MAHALLESİ
 4. ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİ
 5. ESENTEPE MAHALLESİ
 6. GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ
 7. HÜRRİYET MAHALLESİ
 8. KARLIKTEPE MAHALLESİ
 9. KORDONBOYU MAHALLESİ
 10. ORHANTEPE MAHALLESİ
 11. ORTA MAHALLESİ
 12. PETROL İŞ MAHALLESİ
 13. SOĞANLIK YENİ MAHALLESİ
 14. TOPSELVİ MAHALLESİ
 15. UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 16. YAKACIK ÇARŞI MAHALLESİ
 17. YAKACIK YENİ MAHALLESİ
 18. YALI MAHALLESİ
 19. YUKARI MAHALLESİ
 20. YUNUS MAHALLESİ

Zamanı ve Sağlığınızı Koruyun

Haşere problemleri yaşayan bireylerin, problemin inat derecesi ve çeşidini bilmeden bireysel yöntemler kullanmaya çalışması, sağlık açısından riskli olduğu gibi, bir miktar para ve çok miktarda zaman kaybına neden olmaktadır. Haşere ilaçlama işlemi profesyonel ve bilinçli yürütülmesi gereken bir işlem olduğundan yaşanılan haşere problemi ne olursa olsun uzmana danışmak gereklidir. Method ilaçlamanın uzmanları Kartal ilçesinde oluşabilecek haşerelere karşı profesyonel bilgilendirme ve destek sağlamaktadır. Yaşadığınız haşere problemleri konusunda bilgi ve destek almak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat  temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.