Sancaktepe Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama konusunda lider firma olan Şirketimiz Sancaktepe Böcek İlaçlama olarak uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Uzman kadrosu ve garantili ilaçlama uygulamaları ile % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Faaliyet alanlarımız arasında da olan uzaktan destek hizmetimiz ile Sancaktepe İlaçlama olarak danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Sancaktepe ilçesini yakından tanıyan ve her gün servis hizmeti veren firma olarak bilinçli mücadeleyi hedefliyor ve bireylere bu konuda üstün bilgilendirmeler sağlıyoruz. Fare, pire hamam böceği ve tüm haşere problemleriniz için ve  Method İlaçlamanın profesyonel programlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Üst Düzey İlaçlama Uygulamaları

İlaçlama uygulaması profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Bu aşamada yapılan uygulamalar ilaçlama firmaların garantisi altında yapılır. Haşere mücadelesinde uzman ekipler biosidal ürünler ile problemlere müdahale eder. Bu müdahale de kullanılan ürünler tamamen haşereler üzerinde imha etkisi olan aynı zaman da çevreye zararsız ürünlerdir.   Bu ürünler haşereyi imha ederken ortam sağlığını üst seviyede tutar. Kullanılan teknolojik ilaçlar zararlı sınıfına giren haşereleri hedef alarak tümünü hedef alır.  Klasik yöntemler ile kaybedilen zaman ve maliyetlerin tam tersine tek maliyet ile hızlıca çözüme kavuşturur.  Tüm yapılan bu çalışmalar üst düzey ilaçlama programını oluşturur.

İlaçlama Neden Gerekli?

Yaşanılan haşere probleminin kendiliğinden kaybolacak algısına kapılmak, beklemek ve zaman kaybetmek haşerelerin daha fazla üremesine ve palazlanmasına neden olur. Bu aşamada İlaçlamanın gerekliliği ön plana çıkar. İlaçlama uygulaması yaptırmak kulağa hoş gelmese de haşerelerin yarattığı konfor bozukluğunu ve sağlıksız koşulları ortadan kaldırır. İlaçlamanın bir önemi de haşereler yüzünden ortaya çıkan sağlıksız ve olumsuz sonuçları ortadan kaldırmasıdır. Bu etapta haşereleri ilaçlama ile kontrol altına ve imha etmek yaşam alanlarındaki konforu üst düzeye çıkardığı gibi, hüsranla sonuçlanmış bireysel yöntemlerinin de açıklarını kapatarak tam çözüm sağlar.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ABDURRAHMANGAZİ MAHALLESİ
 2. AKPINAR MAHALLESİ
 3. ATATÜRK MAHALLESİ
 4. EMEK MAHALLESİ
 5. EYÜP SULTAN MAHALLESİ
 6. FATİH MAHALLESİ
 7. HİLAL MAHALLESİ
 8. İNÖNÜ MAHALLESİ
 9. KEMAL TÜRKLER MAHALLESİ
 10. MECLİS MAHALLESİ
 11. MERVE MAHALLESİ
 12. MEVLANA MAHALLESİ
 13. OSMANGAZİ MAHALLESİ
 14. PAŞAKÖY MAHALLESİ
 15. SAFA MAHALLESİ
 16. SARIGAZİ MAHALLESİ
 17. VEYSEL KARANİ MAHALLESİ
 18. YENİDOĞAN MAHALLESİ
 19. YUNUS EMRE MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.