Beşiktaş Böcek İlaçlama

Beşiktaş ilçesinde böcek ilaçlama hizmetleri olarak faaliyet gösteren Method İlaçlama, ilçedeki haşere problemlerini yakından tanımaktadır. Bu çerçeve de ilçedeki haşere problemlerine çok dallı yöntemler geliştiren şirketimiz haşereleri imha etmenin yanında, alanda haşerelerin giriş çıkış yapabileceği bölgeleri işaret ederek, tekrar bir haşere problemi olmasını engellemektedir. İlçenin kalabalık olması ve birçok gıda işletmesine ev sahipliği yapması da haşere problemlerini tetiklemektedir. Profesyonel, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmetlerimiz ile Beşiktaş Böcek İlaçlama olarak hızlı çözümlerimiz ile buradayız.

Beşiktaş Ev İlaçlama

Her mevsimde haşere problemleri ile karşı karşıya kalmaktayız. Problem yaşamadan önce aklımızdan geçmeyen ilaçlama hizmeti, haşereler ortaya çıkınca vazgeçilmez bir gerçek oluyor. Bu durumda Profesyonel İlaçlama firma  arayan Beşiktaş sakinleri bizlere ulaşarak problemlerini çözmememizi istemektedir. Method İlaçlama olarak Beşiktaş ilçesinde %100 memnuniyet ile problem çözen şirketimiz müşterilerine hızlı, ekonomik ve garantili bir ilaçlama hizmeti sunuyor. Bunun yanı sıra ortamda haşere oluşturabilecek durumları sizlere rapor haline getirerek önleme çalışmaları ile ortamda tam koruma sağlamayı hedefliyor.

Beşiktaş İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama sistemlerinin en iyilerini kullanan şirketimiz, gıda, tekstil ve sanayi gibi birçok işletmeye ilaçlama periyodları çizerek onlarca işletmenin haşere kontrol yüzü olmuştur. Bu eksen de çalışmalarına devam eden şirketimiz, profesyonel hamleleri ve raporlama sistemleri ile her zaman 1 adım önde olmuştur. Keşif, Analiz, Uygulama ve Takip prensibi ile müşterilerimizin iş sürdürebilirliğini sağlayarak konforlu bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

En Çok Haşere Problemi Yaşayan Beşiktaş Mahalleleri

Mahalle                                                                                    Görülen Haşereler

Abbasağa    Mahallesi                                                             Pire, Akrep, Hamam Böceği, Uyuz

Cihannüma Mahallesi                                                             Pire Akrep Hamam Böceği, Fare

Ortaköy      Mahallesi                                                              Sinek & Sivri Sinek, Hamam Böceği, Akrep

Kuruçeşme Mahallesi                                                              Uyuz, Sinek & Sivri Sinek , Fare, Akrep

Şikayet gelen mahalleler de problemin başlıca sebepleri arasında eski yapılar, sahile yakınlık ve bölgedeki işletmelerden yayılan gıda kokuları yer almaktadır.

Beşiktaş ‘da İlaçlama Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

• Abbasağa
• Akat
• Arnavutköy
• Balmumcu
• Bebek
• Cihannüma
• Dikilitaş
• Etiler
• Gayrettepe
• Konaklar
• Kuruçeşme
• Kültür
• Levazım
• Levent
• Mecidiye
• Muradiye
• Nisbetiye
• Ortaköy
• Sinanpaşa
• Türkali
• Ulus
• Vişnezade
• Yıldız

Her Mevsim Ortaya Çıkan Haşereler

Beşiktaş ilçesinde bölgedeki toprak itibari ile oluşan haşereler dışında, bölgeye taşınarak gelene haşere popülasyonuda mevcuttur. Bu haşereler ilçeye göç ve taşınma sonrası giriş yapmaktadır. En çok şikayet aldığımız konu, bölgede ikamet eden yerli sakinlerin yanı sıra,  çok sık sirkülasyon olan daireler de yaşanan problemlerdir. Bölgenin kronik haşere problemleri için bizlerle iletişime geçen ilçe yerlileri dışında, ilçeye yeni taşınan bireyler de yeni yerleşecekleri evler için ilaçlama hizmeti almaktadırlar. Bunun dışında evcil ve sokak hayvanları tarafından üreyen haşere problemleri de her mevsim kendisini göstermektedir.

Taşınabilen Haşereler: Taşınabilen haşereler ilçeye bazen bir bavulla, bazen bir eşya ile gelebilir.

Evcil ve Sokak Hayvanlarından Üreyen Haşereler: Kedi, Köpek ve kuş gibi hayvanların doğumları ve ölümleri esnasında çıkardığı parazitlerden oluşan haşereler.

Haşereden Korunma Yolları

Yukarıda anlattığımız üzere bölgedeki haşere sebeplerine bir takım bireysel önleme çalışmaları yapabilirsiniz. Bu çalışmalar;

Ortama taşınma yolu ile gelmiş eşya ve kargo gibi materyalleri daha detaylı kontrol ederek haşere taşınmasına engel olabilirsiniz.

Evcil ve sokak hayvanlarından üreyen haşereler için evcil hayvan sahipleri, daha sık veteriner kontrolü ve rutin parazit aşısı yaptırması, parazitlerin haşereye dönüşmeden kontrol altında olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda kapı önlerinde yapılan kedi ve köpek beslemeleri tek bölgede ve apartman girişlerinden uzak yapıldığında sokak hayvanlarından dökülen ve oluşan haşereleri de yaşam alanlarından uzak tutarak korumuş olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ve Delinmiş Alanları Onarın

Bir yapının altında haşere popülasyonu baş göstermiş ise haşere ortama ilk olarak kırık ve yarılmış deliklerden girmektedir. Bu kırıklar bazen tabanda olurken bazen de tavanda ve duvarda olmaktadır.  Deforme olmuş bu alanların onarımı, yapı kaynaklı hamam böceği ve fare gibi haşerelerin içeriye girmesini zorlaştıracaktır.

Su Hatlarını ve Giderlerini Temiz Tutun

Haşerelerin oluşabildiği ve girdiği diğer bir alan ise su giderleridir. Bu giderlerin içinde ortamdan kaynaklı gıda döküntüleri olabilir. Bu döküntüler içerde uygun koşullar sağlandığında bazı sinek türleri ve kurtçuklar oluşturabilir. Düzenli olarak çamaşır suyu ile temizlenen gider hatlarında bu durum daha az yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra mazgallardan içeriye dökülen gıdalar, kanalizasyondaki hamam böcekleri için çekici bir etkendir. Giderler kirli veya düzenli temizlenmediğinde hamam böcekleri yukarıdaki gıda kokularına doğru gelerek alana giriş yapabilmektedirler.

Böcek İlaçlama Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Haşere ilaçlama konusu bireylerde farklı soru işaretleri yaratmaktadır. Bu sorular profesyonelce cevaplanması için haşere tespiti yapılmalıdır.  Bu tespit bize her haşere için ilaçlama gerekmediği gibi, ilaçlanması gereken haşerelerde de geç kalınmaması gerektiğini göstermektedir. Lokal olarak yaşadığınız haşere problemi bir susam böceği ise ilaçlamadan önce yapacağınız bazı hamleler sizi ilaçlamadan ve maliyetlerinden koruyacaktır. Pire ve akrep gibi hızlı çoğalabilen ve yayılım hızı yüksek aynı zamanda yaşam kalitesi bozan haşereler içinde geç kalınmadan ilaçlama yapılması, sizi hızlıca bu problemlerden kurtaracaktır.  Yaşadığınız haşere problemi ile ilgili 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezdeki uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Beşiktaş Fare İlaçlama

Fare problemi İstanbul’un her ilçesinde karşımıza çıkan bir problemdir. Bu problem Beşiktaş da biraz daha fazla gözlemlenmektedir. Farelere uygun yapıların bir hayli fazla olması ile sık fare problemi yaşayan ilçe,  fare problemlerinde profesyonel destek almaktan kaçınmıyor. Geçtiğimiz yıllara nazaran daha az yaşanan fare problemi, hem profesyonel ilaçlama firmalarının bireysel taleplere verdiği cevaplar ile hem de belediyenin bu konudaki ısrarlı çalışmaları ile kontrol altında tutulmaktadır. Fare problemi yaşayan Beşiktaş sakinleri öncelikle belediye ile iletişime geçerek özel alanlarda fare ilaçlama hizmeti talep etmektedirler. Maalesef belediyeler özel mülklerde ilaçlama yapmadıkları için hizmet taleplerini geri çevirmektedirler. Belediyenin ilaçlama alanları toplu kullanılan park, bahçe ve sahipsiz kalmış noktalar olmaktadır. Bunun yanı sıra sokak kanal hatlarında da ilaçlama uygulaması yapabilmektedirler. Belediyeler bu talepler ile karşılaştığı zaman iletişim kuran bireyleri ilçedeki özel haşere ilaçlama firmalarına yönlendirmektedirler.  Fare problemlerinizde şirketimizin uzmanları ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Beşiktaş Akrep İlaçlama

İlçenin hemen her mahallesinde çıkan akrepler genellikle zemin katlarda görünmektedir. Yapıların alt kısımlarının birçok haşereye ev sahipliği yaptığı herkes tarafından bilindiği bir gerçektir. Yapının altındaki haşereler zaman zaman yapının ilk katına girebilmektedir. Hava koşulları değişkenlik gösterdikçe, yağış oranları arttıkça ve toprak hareketlendikçe akrepte dahil bir çok haşere yapılara girebilmektedir. Akrepler yapılara zemin katlar da parke, süpürgelik ve su giderlerinden giriş yapmaktadırlar. Bunun yanı sıra binaların duvarlarına tırmandıkları ve açık pencerelerden de içeri girdikleri gözlemlenmiştir. Akrep problemi yaşayan bireyler profesyonel bir ilaçlama hizmeti aldığında bu problemden hızlıca kurtulabilmekteler. Ortamda gördüğünüz bir adet akrep 2. Bir akrebin olacağına işarettir. Akrep probleminiz ile ilgili destek almak için Method İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Pire İlaçlama

Beşiktaş Pire İlaçlama Servisi olarak yaşadığınız pire problemlerinde hızlı, ekonomik ve garantili bir pire ilaçlama servisi sağlıyoruz. Pirelerin kuluçka süresinin bitiminde 2. İlaçlama ihtiyacı duyulan alanları ücretsiz ilaçlıyoruz. Pire uzmanlarımız alanda pire ilaçlaması yaptıktan sonra alanda zıplayan tüm pireler imha olur. 3-7 gün içerisinde ölen pirelerin bıraktığı yumurtalar sonucunda alan tekrar pireye maruz kalır. Yumurtadan çıkan pireler 21 günlük kuluçka süresinin sonunda %99 ihtimalle tamamen ölür ve problem çözülür. Pire yumurtasının yoğun olduğu yerler de %1 ihtimal ile 22. Tekrar görülebilir bu durumlarda 2. Bir ilaçlama yapılması gerekir. Method İlaçlama Şirketi bu tarz durumlarda ücret talep etmez. Profesyonel bir pire ilaçlama hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Beşiktaş Garantili Böcek İlaçlama Şirketi

Beşiktaş Böcek İlaçlama Şirketi olarak hizmet veren Method İlaçlama, bölgeye hakimiyeti ve haşere ilaçlama dalında kurduğu profesyonel ekibi ile bölgenin en başarılı ilaçlama firmalarından biri olmuştur. Yaşanılan haşere problemini en iyi şekilde analiz ederek,  problemin olası kaynak ihtimallerini de es geçmiyoruz. Uzaktan ve yakından destek birimlerimiz problemin çözülebilmesi için en etkili yöntemleri sunmakta. %100 müşteri memnuniyeti felsefesi ile çalışan şirketimiz, müşterilerine en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlara servis etmektedir. Garantili ve hızlı çözümlerimiz ile bizleri dilediğiniz zaman arayıp destek alabilirsiniz.

Beşiktaş Böcek İlaçlama Fiyatları

Alan büyüklüğüne ve haşereye göre değişen fiyatlar, normal bir böcek ilaçlama uygulamasında 700 TL den başlamaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat için bize ulaşın.

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

  • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
  • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
  • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.