Pendik Böcek İlaçlama

Pendik ilçesinde böcek sorunu uzun yıllardır devam etmektedir. Eski ve yeni yapı fark etmeden ilçeye giriş yapan ve yuvalanan haşerelere karşı en etkili hamle profesyonel ilaçlama hamlesidir. Pendik ilçesinde uzun yıllardır hizmet gösteren Method İlaçlama Şirketi, ilçedeki haşere sorunlarını yakından takip ederek hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Uzman ekibi ile Pendik ilçesinin her mahallesinde ev, işyeri, fabrika, şantiye gibi alanlara haşere imhası konusunda ekonomik ve garantili ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Böcek Problemime Kesin Çözüm Arıyorum

Böcek problemi ülkemizde yapılara en çok tahribat veren problemler arasındadır. Bu problemlere en etkili çözümü üretebilmek, problemi yakından tanımaktan geçmektedir. Böcek sorununu teşhis etmek ve yaşam alanlarını bilmek böcek probleminin çözümü konusunda büyük önem taşımaktadır. İnat derecesine göre gelişen süreçler profesyonel yardım ile birleşerek hızlı çözümler getirmektedir. Çok inatçı haşereler süreçlere dayalı çözüme ulaşırken, az inatçı haşereler kısa sürelerde bertaraf edilebilmektedir. Tüm bu sorulara cevap bulabilmek ve tedavi kısmını en doğru şekilde yapabilmek için profesyonel teşhis ve destek alınmalıdır. Her böcek için çözüme ulaşmak profesyonel süreç ve müdahale ile mümkündür.

Ucuz İlaçlama Firmaları

İstanbul da ucuz ilaçlama firması adı altında verilen hizmetlerin &99 u hüsranla sonuçlanmaktadır. Bu işlem sağlıklı ve etkili ürünler gerektiren aynı zamanda kaliteli işçilik isteyen belirli maliyetlerle yapılabilen bir sektördür. Bu işin standartları ve çözüm kalitesi bu maliyetler üzerinden belirlenmektedir. Bu maliyetlerin altında bir servis ücreti maalesef problemi çözüme ulaştıracak standartlarda olmadığı için ucuz ilaçlama uygulamaları hüsranla sonuçlanmaktadır. Bir halk sağlığı meselesi olan bu durumda ucuza kaçılması durumunda çözüm açısından riskli olduğu gibi sağlık açısından da risk teşkil etmektedir. Pahalı gelen fiyatlar, sizi yaşam alanınızı ve probleminizi garanti altında tutar.

Pendik İşyeri İlaçlama

Pendik ilçesinde birçok işyerinde hizmet veren şirketimiz, sektörel çözümleri ile adını duyurmayı başarmıştır. Her sektöre göre farklı çözümler üreterek işyeri ilaçlama programımızı zinde tutmayı başardık. Bu çerçevede %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan şirketimiz, kurumsal müşterilerine özel kampanyaları ve periyodik ilaçlama hizmetleri ile Pendik işyeri ilaçlama olarak hizmet vermektedir.

Pendik Ev İlaçlama

Haşere problemine maruz kalan evlerde profesyonel ilaçlama çözümü her zaman hızlandırmaktadır. Evlerde yapılan kokusuz ve konforlu ilaçlama sayesinde pire, akrep, fare ve hamam böceği türlerinde problem kökünden çözülmektedir. İlaçlama sonrası kuluçka  dönemi sonunda tekrar eden ve garanti kapsamına giren haşereler için 2 uygulamayı ücretsiz yaparak uygulamayı garanti altına almaktayız. Profesyonel, etkili ve garantili bir ilaçlama hizmeti için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AHMET YESEVİ MAHALLESİ
 2. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 3. BALLICA MAHALLESİ
 4. BATI MAHALLESİ
 5. ÇAMÇEŞME MAHALLESİ
 6. ÇAMLIK MAHALLESİ
 7. ÇINARDERE MAHALLESİ
 8. DOĞU MAHALLESİ
 9. DUMLUPINAR MAHALLESİ
 10. EMİRLİ MAHALLESİ
 11. ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ
 12. ESENLER MAHALLESİ
 13. ESENYALI MAHALLESİ
 14. FATİH MAHALLESİ
 15. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 16. GÖÇBEYLİ MAHALLESİ
 17. GÜLLÜ BAĞLAR MAHALLESİ
 18. GÜZELYALI MAHALLESİ
 19. HARMANDERE MAHALLESİ
 20. KAVAKPINAR MAHALLESİ
 21. KAYNARCA MAHALLESİ
 22. KURNA MAHALLESİ
 23. KURTDOĞMUŞ MAHALLESİ
 24. KURTKÖY MAHALLESİ
 25. ORHANGAZİ MAHALLESİ
 26. ORTA MAHALLESİ
 27. RAMAZANOĞLU MAHALLESİ
 28. SANAYİ MAHALLESİ
 29. SAPAN BAĞLARI MAHALLESİ
 30. SÜLÜNTEPE MAHALLESİ
 31. ŞEYHLİ MAHALLESİ
 32. VELİBABA MAHALLESİ
 33. YAYALAR MAHALLESİ
 34. YENİ MAHALLESİ
 35. YENİŞEHİR MAHALLESİ
 36. YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ

Pendik Fare İlaçlama

Fare problemi Pendik te sık yaşanan bir problemdir. Fareler yaz kış demeden açık kapı, kırılmış duvarlardan girmenin yanı sıra zaman zaman, lavabo borularından ve çatılardan da gelmektedir. Bu durumda klasik kapan ve yapıştırıcılar işe yaramamaktadır. Method İlaçlama Fare problemlerinde modern istasyon yöntemini kullanarak, farelerin tümünü imha etmeyi hedeflemektedir. Garantili ve ekonomik fare ilaçlama hizmeti için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.