Salyangoz İlaçlama

Bahçenizde ve yaşam alanlarınızda görebileceğiniz en büyük salyangoz, dev Afrika salyangozu veya kaplan salyangozu dur. 77.2 cm boyuna ulaşabilen bu canlılar gece ve bulutlu günlerde ortaya çıkar. Meyve ve sebzelerden beslenerek ortamda çoğalma yoluna giden bu canlılar, hermafrodit (hem erkek hem dişi) yapıya sahip haşerelerdir. Yılda 6 kez yumurtlayarak her yumurtasından 85 adet salyangoz bırakır. Bu yumurtlama dönemlerinde ortamda ani salyangoz artışı gözlemlenebilir. Bu artış sonrasında salyangoz popülasyonunu yok etmek ve kontrol altına almak zor ve profesyonel bir iştir. Bu konuda Salyangoz İlaçlama firmalarından yardım alınarak ortam sağlığı korunmalıdır. Haşere mücadelede kullanılan ürünler profesyonel kullanım için üretilmiş ve sunulmuştur. Her haşere de ilaç ve mücadele yöntemi değişmekle birlikte, bireysel yapılacak her mücadele ortam sağlığını tehlikeye atabilir. Bilinçsiz yapılan müdahaleler salyangozların bağışıklığını arttırıp çözümü geciktirebilir.

Method Salyangoz İlaçlama Uzmanıdır!

İlaçlama sektöründe lider firmamız sizlere haşere problemlerinde, modern ve teknolojik yöntemlerini sunacaktır. Uzman ve eğitimli kadrosu ile İstanbul da 7/24 servis ağı olan şirketimiz, sizlere garantili Salyangoz İlaçlama hizmeti verecektir. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık bakanlığından onaylı, kokusuz ve leke bırakmayan ilaçlarla ortam konforunu ve sağlığını koruyarak, ekonomik ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti kapsamında garantili olan tüm uygulamalarımızın sonunda tarafınıza garanti belgesi teslim ederek sizi ve mülkünüzü garanti altına alıyoruz!

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.