Kuş Biti İlaçlama

Kuş biti problemleri kuşların artık doğal ortam bulamamalarından dolayı, şehir içlerine yuvalar yapmasından kaynaklıdır. Çok küçük olan bu haşereler evlerin ve binaların etraflarına yapılan kuş yuvalarından yapıların içlerine girmektedir. Yapılara giren bu küçük kuş bitleri, evler de koltuk, duvar, dolap gibi bir çok eşyaya bulaşmaktadır. Profesyonel bir kuş biti ilaçlama ile çözülebilen bu problem, kuş bitlerinin kuluçka süresinin sonunda tamamen sona ermektedir.

Kuş Biti İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Kuş biti ilaçlaması ortamda öncelikle yatak, koltuk, perde, duvar gibi alanlarda yapılarak, zeminde de kuru yer kalmayacak şekilde sıvı ilaçlama ile ilaçlanmaktadır. İlaçlama yapılmadan önce ortamdaki yatak çarşafları ve yastık kılıfları çıkarılarak, 6 saatlik kuruma süresinin sonunda ortama dönülerek yeni kılıflar ile değiştirilir. 1 saatlik ortam havalandırması sonrası ev kullanılabilir hale gelmektedir.

Kuş Bitleri Nasıl Oluşur?

Yaşam alanlarının etraflarına yuva yapan kuşlar, bıraktıkları yumurtalar çatladığında içlerinden çıkan bazı sıvılar kuş biti oluşumuna yol açmaktadır. Bunun yanı sıra yumurtaların içlerinde ölen kuşların parazitlenmesi sonucu kuş bitleri fazlalaşır. Bu fazlalaşma ortamda yayılım gösterdiğinde uzak menzillere kadar ulaşabilir.

Kuş Biti Problemine Çözüm

Kuş biti problemi yaşayan bireyler refleks düşünce olarak markette satılan hazır aerosol spreyler kullanmaktadırlar. Bu konuda bilgi sahibi olan bireyler, kuş bitlerinin hazır spreyler ile tamamen kaybolmayacaklarını bilmektedirler. Kuş bitleri yayılım hızı yüksek haşere sınıfına girdikleri için tamamen kaybolması profesyonel ilaçlama ile mümkündür. Method ilaçlamanın uzmanları kuş biti problemlerinde profesyonel yöntemler kullanarak problemi hızlıca çözmektedir. İstanbul’un tüm semtlerine hızlı, ekonomik ve garantili kuş biti ilaçlaması sunan şirketimiz, müşterilerine konforlu ve bir ilaçlama hizmeti sunuyor.

Detaylı bilgi için; 0850 466 04 25

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.