Güve İlaçlama

Güve oluşumu genellikle un, şeker ve bakliyat ürünlerinin açık kalmasından oluşur. Bunun dışında taşıma yolu ile de ortamlara giriş yapmaktadırlar. Havasız ortamlarda bile yaşam döngülerini sürdüren güveler, kapalı ve dar alanlarda da üremeye devam ederler. İlaçlama yapılmadığı takdirde güve popülasyonu çoğalarak ortama yayılır. Profesyonel bir uygulama olan bu uygulama uzman kişiler tarafından yapılmadığı takdirde sonuç vermemektedir. Doğru yöntemler ile yapılan Güve İlaçlama sonrası ortamdaki güvelerin tümü imha olur.

Güveler Nerede Yuva Yapar?

Güveler bulundukları ortamlara göre yuva yaparlar. Bu yuvalar gıda içeren ortamlarda, dolap ve kavanoz gibi nesneler olurken, diğer bölgelerde giysi içleri ve giyim dolapları gibi kapalı ve nemli ortamlar olarak gözlemlenmiştir.

Verdiği Tahribat

Güve gıda içeren yerlerde ortamdaki gıda kalıntıları ve bakliyatlardan beslenirler. Deforme olmuş bakliyatlar bunun bir göstergesidir. Gıda olmayan ortamda tam bir kemirgen gibi davranan güveler, elbiselerin pamuklu kısımlarına ulaşmak için elbiselere de zarar vermektedirler.

Profesyonel Güve İlaçlama

Güve İlaçlama konusunda müşterilerine son derece konforlu yöntemler sunan Method, profesyonel çözümleri ile evinizdeki tüm güveleri imha edeceğini garanti eder. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanarak, kokusuz ve leke bırakmayan mücadele araçları ile hizmet verir.

Sizlerde garantili, ekonomik ve hızlı Güve İlaçlama hizmeti almak istiyorsanız, Method İlaçlama Şirketi ile iletişime geçerek mülkünüzü garanti altına alabilirsiniz. 0850 466 0 425

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.