Arı ve Yaban Arısı İlaçlama

Arı ve yaban arıları uçkun haşereler sınıfına girdiğinden dolayı, bireysel olarak kontrol edilmesi oldukça güçtür. Arılar giriş yaptıkları ortamlara göre davranış biçimi sergilerler. Ev ortamına giren arılar çatı aralarını, mutfak aspiratör borularını, doğal gaz hatlarının dehlizlerini tercih ederken, bahçeli alanlarda ağaçları ve dalların sıkışık bölgelerini tercih ederler. Bu noktada doğru inceleme ve doğru uygulama yapılması gerekmektedir. Yanlış uygulama yapıldığında ciddi tehlikeler oluşturabilir. Profesyonel bir Arı ve Yaban Arısı İlaçlama için bizimle iletişime geçin.

Ekonomik ve Garantili İlaçlama İçin Method!

Bu problemle başa çıkmak oldukça zor olduğu gibi uzman bir ilaçlama şirketi bulmakta o kadar zor olabilir. Arı ve yaban arısı ilaçlama hizmeti için fahiş fiyatlar çeken firmalar olduğu gibi, sağlıksız uygulama yapan firmalarda oldukça fazladır.  Method İlaçlama Şirketi tüm bu algıları yıkarak piyasadaki fahiş fiyat veren firmalar aksine müşterilerine ekonomik çözümler sunar. Arıların yuvalandığı alanı tespit ederek kaynağına müdahale edip sorununu kaynağından çözer. Petek halinde bıraktığı larvaları yerinden alıp yumurta bıraktığı bölgeyi ilaçlayarak arı kalıntılarını yok eder. Çözüm odaklı çalışan firmamız tüm mücadelelerde olduğu gibi arı mücadelesinde de üstün alman teknolojisini kullanarak, ortam sağlığını ve konforunu üst seviyede tutar. Garantili ilaçlama ilkesiyle siz değerli müşterilerimize geniş servis ağımız ile 7/24 destek vermeye hazırız.

Arı İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Arı ve yaban arısı problemi şehir içlerinde de çok sık karşılaşılan bir vaka haline gelmiştir. Bu problem ile baş etmek oldukça güçtür. Arı problemlerinde bireysel müdahale etmek yerine profesyonellerden destek alınmasını tavsiye etmekteyiz. Arı konusunda uzmanlara sahip olan Method İlaçlama Arı ve Yaban Arısı problemlerinde alanda öncelikle petek ve kovan araştırması yaparak arının giriş çıkış yaptığı alanı tespit etmektedir. Bu tespit bizlere arının girdiği yerde larvalarını ve arı yumurtalarını bırakmış olduğunu, petek veya kovanın yerini belirlemede yardımcı olmaktadır. Kovanları petekleri bıraktığı alanlar şehir içinde genellikle aspiratör borusu ve çatı aralarıdır. Öncelikle arıların yoğunluğu ilaçlama ile imha edilir. Sonrasında borunun içinde kalan yavrular petek ile birlikte alınıp imha edilir. Borunun söküldüğü alanlar tekrar ilaçlanarak kurumaya bırakılır. Bu uygulama sonrasında mevcutta uçan arıların tümü ve tüm larvaları imha edilmiş olur. Bu etaptan sonra ilaçlama esnasında yuvada olmayan dışarıda olan arılar alana döndüğünde ilaca bulaşarak 3-4 gün içinde tamamen imha olmuş bir şekilde problem çözülür.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.