Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Tüm zararlı sınıfına karşı ilaçlama çözümleri üreten Büyükçekmece Böcek İlaçlama Şirketi müşterilerine daha sağlıklı ve konforlu ortamlar yaratmak için hizmet vermektedir. İlaç tercihlerini kendini ispatlamış ulusal, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığını onaylı ürünlerden yana yapmaktayız. Çevreye duyarlı teknoloji ve ürünler ile hedefimiz halk sağlığında tam koruma sağlamaktır. Büyükçekmece de bir çok alanda haşere ilaçlama uygulamaları yapan Method müşterilerine profesyonel ürünler ile konforlu bir ilaçlama hizmeti sunuyor. Pire, Akrep,  Fare, Böcek gibi haşere problemlerini %100 garanti kapsamında programlayan şirketimiz, problem çözme konusundaki başarısını ilçedeki memnun müşteri portföyü ile teyit etmektedir.   Ev, işyeri, site, restaurant gibi bir çok alanda ilaçlama programları sürdüren şirketimiz, her alana uygun çözümleri ile fark yaratmaktadır. Modern ekipmanlar kullanarak hızlı çözümleri ile ön plana çıkmaktadır. Sık uyguladığımız eğitimler sayesinde ekiplerimiz uzmanlığına uzman katarak haşerelere son sloganı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Büyükçekmece Garantili Haşere İlaçlama

Haşerelerden kurtulmanın en etkili ve hızlı yolu ilaçlama hizmeti almaktan geçmektedir. Bu kapsamda problemi tanımak ve haşerelerin inat derecesi tespitini yapmakta profesyonel bir işlemdir. Haşere ilaçlaması hizmeti almak isteyen bireylerin kafasındaki soru işaretlerinden birisi de garantili ilaçlama sorusudur. Bu konuda firmaların birçok kapsamları olsa da en belirgin olan kapsam tekrar eden problemlerde 2. İşlemlerde de ücret almasıdır. Method İlaçlama Şirketinin garanti kapsamı, kuluçka süresini tamamlamış ve garanti kapsamına giren fare, pire, akrep, gümüş böceği, kuş biti, hamam böceği ve kalorifer böceği gibi haşerelerin 21 günlük kuluçka süresinin ardından tekrarlaması durumunda 2. Uygulama ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Büyükçekmece ilaçlama firmalarının çok az sayısı tarafından iletilen bu kapsam müşterilerimizin maliyetlerini ve uygulamalarını koruma altında tutmaktadır.  Bu kapsamın özelliklerden birisi de istenilen kontrol ve imha performansını en üst seviye tutmasıdır. Personellerimizin arasındaki başarı rekabeti bu kapsama dayanmaktadır. 

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. 19 MAYIS MAHALLESİ
 2. AHMEDİYE MAHALLESİ
 3. ALKENT 2000 MAHALLESİ
 4. ATATÜRK MAHALLESİ
 5. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 6. CELALİYE MAHALLESİ
 7. CUMHURİYET MAHALLESİ
 8. ÇAKMAKLI MAHALLESİ
 9. DİZDARİYE MAHALLESİ
 10. EKİNOBA MAHALLESİ
 11. FATİH MAHALLESİ
 12. GÜZELCE MAHALLESİ
 13. HÜRRİYET MAHALLESİ
 14. KAMİLOBA MAHALLESİ
 15. KARAAĞAÇ MAHALLESİ
 16. KUMBURGAZ MAHALLESİ
 17. MİMAROBA MAHALLESİ
 18. MİMARSİNAN MAHALLESİ
 19. MURAT ÇESME MAHALLESİ
 20. PINARTEPE MAHALLESİ
 21. SİNANOBA MAHALLESİ
 22. TÜRKOBA MAHALLESİ
 23. ULUS MAHALLESİ
 24. YENİMAHALLE MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat  temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.