Sarıyer Böcek İlaçlama

Sık haşere problemi yaşanan ilçeler arasında yer alan Sarıyer ilçesi,  bu sebeple bazı çevresel faktörler sebebi ile sık ilaçlama hizmeti almaktadır. En çok akrep, hamam böceği, fare, kuş biti ve uyuz akarı vakaları gelen ilçede uzun yıllardır profesyonel ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlçeyi yakından tanımanın verdiği tecrübe ile hızlı çözümler üreterek haşerelere son vermekteyiz. Sarıyer ilaçlama olarak %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet sağlayan şirketimiz, problemi analiz etmek konusunda oldukça uzman olduğu için haşere imha konusunda da lider firmalar arasındadır. Teşhis, analiz, uygulama ve takip prensibi ile haşereye kaçış yolu bırakmamaktayız. Bu durum böcek ve haşereler ile mücadelemizi kolaylaştırmaktayız. Sağlıklı ve konforlu ürünlerimiz ile ortam sağlığını ve konforunu üst seviyede tutmaktayız. Sarıyer Böcek İlaçlama olarak kullandığımız ürünlerin tümü Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Problem çözme konusunda lüksten ve konfordan ödün vermeyen şirketimiz, üst düzey raporlamaları sayesinde de ön plana çıkmaktadır. Bu durum top yekün mücadele de üstün çözümleme kabiliyeti sağlamaktadır.

Böcek Problemine Garantili Çözümler

Böcek sorunu detaylı izlemek ve çözüm üretmek profesyonel bir iştir. Bu işlemler süreçlere ve programlara olarak dayalıdır. Haşere problemlerinde kimyasal arayışına girmek yerine, profesyonellerden yardım almak problem çözme noktasında daha etkili faydalar sağlayacaktır. Bu destek sonrasında çözümün hız kazanması kaçınılmazdır. Böcek problemlerinde doğru yere doğru ürünler ile müdahale etmek, alanı tanımak ve haşerenin cinsini belirlemek haşere problemi çözme etabının yarısıdır.  Bu etaplar bir anda olmayacağı gibi ancak profesyonel bir program ile konforlu ve sağlıklı çözümler üretilebilir. Bunu sağlamanın yolu profesyonel bir destek almaktan geçer. Profesyonel destek almak maliyetlerinizi sağlığınızı ve probleminizi garanti altında tutar. Garanti kapsamında alınan hizmetler sonrasında kuluçka süresinin sonunda devam eden problemlerde 2. Uygulama ücretsiz yapılır. Pire, fare,  hamamböceği, gümüş böceği gibi garanti kapsamında olan haşereler daima garanti altında kalır. Profesyonel ve garantili bir ilaçlama hizmeti için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizden destek ve bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AYAZAĞA MAHALLESİ
 2. BAHÇEKÖY KEMER MAHALLESİ
 3. BAHÇEKÖY MERKEZ MAHALLESİ
 4. BAHÇEKÖY YENİ MAHALLESİ
 5. BALTALİMANI MAHALLESİ
 6. BÜYÜKDERE MAHALLESİ
 7. CUMHURİYET MAHALLESİ
 8. ÇAMLITEPE MAHALLESİ
 9. ÇAYIRBAŞI MAHALLESİ
 10. DARÜŞŞAFAKA MAHALLESİ
 11. DEMİRCİKÖY MAHALLESİ
 12. EMİRGAN MAHALLESİ
 13. FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ
 14. FERAHEVLER MAHALLESİ
 15. GARİPÇE MAHALLESİ
 16. GÜMÜŞDERE MAHALLESİ
 17. HUZUR MAHALLESİ
 18. İSTİNYE MAHALLESİ
 19. KAZIM KARABEKİR PAŞA MAHALLESİ
 20. KISIRKAYA MAHALLESİ
 21. KİREÇBURNU MAHALLESİ
 22. KOCATAŞ MAHALLESİ
 23. KUMKÖY (KİLYOS) MAHALLESİ
 24. MADEN MAHALLESİ
 25. MASLAK MAHALLESİ
 26. PINAR MAHALLESİ
 27. POLİGON MAHALLESİ
 28. PTT EVLERİ MAHALLESİ
 29. REŞİTPAŞA MAHALLESİ
 30. RUMELİFENERİ MAHALLESİ
 31. RUMELİHİSARI MAHALLESİ
 32. RUMELİKAVAĞI MAHALLESİ
 33. SARIYER MERKEZ MAHALLESİ
 34. TARABYA MAHALLESİ
 35. USKUMRUKÖY MAHALLESİ
 36. YENİ MAHALLESİ
 37. YENİKÖY MAHALLESİ
 38. ZEKERİYAKÖY MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.