Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar ilçesinde ilaçladığımız haşereler yaz ve kış olarak değişkenlik gösterse de, ilçede bazı haşereler kronikleşmiş durumdadır. Kronik hale gelen haşerelerin en büyük etkeni çevresel faktör olan denize yakınlığı ve inşaat sahalarının sık olmasından kaynaklıdır. Deprem bakımından riskli olan Avcılar da kentsel dönüşüm devamlılığının olması da topraktaki haşere hareketlenmelerini tetiklemektedir. Topraktaki hareketlilik zaman zaman dışa vurup haşere problemlerine de yol açmaktadır.

Avcılar da En Çok İlaçlanan Haşereler

Hamam Böceği İlaçlama

Fare İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Uyuz İlaçlama

Gümüş Böceği İlaçlama

Kuş Biti İlaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama Şirketi

Avcılarda uzun yıllardır hizmet veren Method İlaçlama ilçedeki haşere problemlerinde Avcılar Böcek İlaçlama olarak bireylere profesyonel hizmet vermektedir. Yaşanılan haşere problemlerine karşı bilinçlendiren ve önleyici tedbirler kapsamında bilgilendiren şirketimiz, haşere problemlerini hızlıca çözmeyi hedeflemektedir.

Avcılar Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları alan, büyüklük ve problemin zorluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Ev ilaçlamalarında normal bir böcek ilaçlama 350 TL den başlarken, evin oda sayısına göre fiyat 600 TL ye kadar ulaşabilmektedir.  En uygun ilaçlama firması olan Method İlaçlama, fiyat konusunda haşerelerin zorluk derecesine göre müşterilerine insiyatif sağlamaktadır. Garantili ve etkili bir ilaçlama için 0850 466 04 25 numaralı çağrı merkezimizden destek ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Avcılar Haşere Destek Merkezi

Avcılar da haşere ilaçlamaları yapmanın yanı sıra, bizlere haşere şikayetlerini ileten müşterilerimize öncelikle haşerenin yaşam döngüsü ile ilgili bilgi vererek problemin nerelerden kaynaklı olabileceğini belirtiyoruz. Haşere problemi inatçı ve yayılım göstermemiş bir haşere ise ilaçlamaya gerek kalmadan uzaktan ücretsiz destek vererek haşere ile mücadele edilmesini sağlıyoruz.

Avcılar Fare İlaçlama

Avcılar İlçesinde artık istila haline gelen fare problemi, mevsim fark etmeden yaşanabiliyor. Kış aylarında sayıları artan aynı zamanda yiyecek bulamama ve barınma alanlarının azalması sebebi ile sıcak alanlara göç ederek yaşam alanlarına girmeye çalışmaktadırlar. Ortama giren fareler sağlık açısından riskli olduğu gibi maddi olarak zarara da uğratmaktadır. En etkili fare ilaçlama sistemlerini kullanan Method İlaçlama, fare problemlerinde eskimiş yöntemler yerine modern ve hızlı imha sistemlerini kullanmaktadır.

Avcılar Hamam Böceği İlaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama olarak Avcılar da en çok ilaçladığımız haşerelerin başında gelen Hamam Böceği problemi Avcıların her mahallesinde görülmektedir. Bu probleme bakış açımız öncelikle hamam böceğinin türünü tespit ile başlamaktadır. Hamam böceklerinin kendi aralarında farklılıkları ve çeşitlikleri vardır. Her çeşidin yaşam döngüsü ve inat derecesi farklı olmaktadır. Avcılar da en çok karşılaştığımız tür halk arasında Kalorifer Böceği diye tabir edilen türdür. Bu tür genellikle sıcak alanları sever ve evlerin mutfak dolaplarına kadar yuvalanabilmektedirler. Bu konuda profesyonel destek için Method İlaçlama ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

En Etkili İlaçlama Yöntemleri

Avcılar ilçesinde haşere problemi yaşayan bireyleri bizler ile iletişime geçmesi halinde, yaşadıkları probleme en etkili ve hızlı yöntemler ile müdahale ediyoruz.  Üstün Nano Teknolojisi ile üretilmiş ürünler ile ortam konforunu üst seviyede tutuyoruz. Alanında uzman kadromuz ile Avcılardaki yaşam alanlarını haşerelerden arındırıyoruz. Profesyonel, etkili ve garantili bir ilaçlama hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Avcılar Böcek İlaçlama Fiyatları

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AMBARLI MAHALLESİ
 2. CİHANGİR MAHALLESİ
 3. DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ
 4. FİRUZKÖY MAHALLESİ
 5. GÜMÜŞPALA MAHALLESİ
 6. MERKEZ MAHALLESİ
 7. MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ
 8. TAHTAKALE MAHALLESİ
 9. ÜNİVERSİTE MAHALLESİ
 10. YEŞİLKENT MAHALLESİ

İlaçlama Öncesi Hazırlık

İlaçlama uygulaması biosidal diye tabir ettiğimiz bazı aktif kimyasal maddelerden oluşan bileşenlerin enjekte edilme işlemidir. Bu bileşenlerin consantre ve tolerans değerler de olması zararlarını en aza indirmektedir. Sıvı şekilde kullanılan biosidal ürünler su karışımı ile hazırlanarak kullanılır. Bu durum ürünün içerisindeki aktif maddeleri yalnızca haşereye zarar verecek duruma düşürür. Fakat tamamen zararsız olduğu anlamını taşımaz. Bu etapta uygulamanın yapılacağı eşyalar da veya zeminde bazı hazırlıklar yapılmalıdır. Bu hazırlıklar açıkta gıda kalmaması, uygulama yapılacak zeminde veya koltuk üstlerinde, oyuncak mama kabı ve mutfak eşyası kalmayacak şekilde yapılmalıdır.

İlaçlama Sonrası Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale, ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.