Silivri Böcek İlaçlama

Silivri Böcek İlaçlama Şirketi olarak faaliyet gösteren şirketimizi Silivri de birçok ev, işyeri, otel, fabrika, restaurant gibi alanlarda hizmet vermektedir. Silivri ilçesindeki haşere problemlerini yakından takip ve tedavi ederek ilçede çok sık ilaçlama uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Bu uygulamalardan edindiğimiz tecrübeler bizlere ilçede haşere mücadelesi nasıl yapılır sorusunu cevaplamıştır. Profesyonel ekiplerimizin analizleri ve keşifleri doğrultusunda yapılan uygulamalar %100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır.   Haşere problemlerinin bir süreç olduğunu bilerek bu süreçlere uygun yöntemler çizerek haşere problemini en etkili şekilde çözümlemekteyiz. Uzaktan çözümlenebilecek problemlerde online destek sağlayarak ortamların kimyasal yoğunluğunu en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.

Böcek Sorununa Profesyonel Çözüm

Böcek sorunu yaşayan bireylere profesyonel ve garantili çözümler üreten Method İlaçlama Silivri İlaçlama Şirketi olarak müşterilerine etkili ilaçlama programları oluşturmaktadır. Alan fark etmeksizin her alanda ilaçlama yapabilen şirketimiz, kokulu ve kokusuz uygulamaları ile ev, işyeri, otel, fabrika, gibi alanlarda ilaçlama çözümleri üretmektedir. Profesyonel çözüm olarak kullandığımız yöntemler ve alman teknolojisi sayesinde problem çözme oranımızı yükseltirken çözümü hızlandırıyoruz. İlaçlama işinin uzman ellere emanet edilmesi gerektiğini biliyor ve üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getiriyoruz.

Böceklerden Korunmak

Böceklerden nasıl korunuruz sorusu, her böcek problemi yaşayan veya böcek fobisi olan bireylerin aklına gelen ilk sorudur. Böceklerden %100 korunmak mümkün olmasa da böcek istilaları bireysel olarak önlenebilir. Bu önlemlerin ilk etabı temizlik tedbirleridir. Bu tedbirler mutfak temizliğinin gün aşırı ve detaylı olarak yapılması le başlamaktadır. Böceklerden korunmanın 2. Etabı ise etraftaki kırılmış, çatlamış ve deforme olmuş alanların tamiratıdır. Bu 2 etap düzenli olarak yapılmış ise son etap ve en önemli etabı dışardan eve gelen yabancı eşya ve materyallerin detaylı kontrolü ve temizliğidir. Bu  3 etap yerine geldiğinde böcek istilaları en aza iner. Korunmanın bir başka yolu ise yıl içerisinde belirli periyotlarda ilaçlama hizmeti alarak içeri girebilecek haşerelere karşı yaşam alanınızı koruma altına alarak böceklerden korunabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Hizmeti

İstilaya uğramış ve inat derecesi yüksek haşereler de profesyonel destek şarttır. Aksi takdirde zaman kaybetmek ve bireysel çabalar ile imha etmek hem sağlık açısından riskli olduğu gibi maliyet olarak da sizlere zarar verecektir. Böcek İlaçlama hizmet almak, yaşanılan haşere problemini hizmet alacağınız firmaya detaylı bir şekilde anlatmaktan geçer. Gördüğünüz bölgeleri, büyüklüklerini ve renklerini belirmeniz problemi çözme konusunda ilaçlama yapacak firmaya etkili bir kılavuz olacaktır. Bu kılavuzluk sayesinde probleminiz normalden daha hızlı çözümlenecektir. Silivri Böcek İlaçlama Şirketinin ev ve işyeri ilaçlamalarında uzman kadroları alanda detaylı keşifler gerçekleştirerek probleme hakim olurlar. Bu hakimiyet sonrasında hane bireylerine haşere ve ilaçlamanın süreçleri hakkında bilgilendirmeler sağlayarak problemi hızlıca çözmek için üstün gayret gösterirler.  Silivri İlaçlamanın uzmanları Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlığından onaylı ürünler kullanarak ortam konforunu en üst seviyede tutmaktadırlar. Profesyonel, garantili ve etili bir ilaçlama hizmeti için Silivri Böcek İlaçlama 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AKÖREN MAHALLESİ
 2. ALİBEY MAHALLESİ
 3. ALİPAŞA MAHALLESİ
 4. BEKİRLİ MAHALLESİ
 5. BEYCİLER MAHALLESİ
 6. BÜYÜK ÇAVUŞLU MAHALLESİ
 7. BÜYÜK KILIÇLI MAHALLESİ
 8. BÜYÜK SİNEKLİ MAHALLESİ
 9. CUMHURİYET MAHALLESİ
 10. ÇANTA BALABAN MAHALLESİ
 11. ÇANTA SANCAKTEPE MAHALLESİ
 12. ÇAYIRDERE MAHALLESİ
 13. ÇELTİK MAHALLESİ
 14. DANAMANDIRA MAHALLESİ
 15. DEĞİRMENKÖY FEVZİPAŞA MAHALLESİ
 16. DEĞİRMENKÖY İSMETPAŞA MAHALLESİ
 17. FATİH MAHALLESİ
 18. FENER MAHALLESİ
 19. GAZİTEPE MAHALLESİ
 20. GÜMÜŞYAKA MAHALLESİ
 21. KADIKÖY MAHALLESİ
 22. KAVAKLI HÜRRİYET MAHALLESİ
 23. KAVAKLI İSTİKLAL MAHALLESİ
 24. KURFALLI MAHALLESİ
 25. KÜÇÜK KILIÇLI MAHALLESİ
 26. KÜÇÜK SİNEKLİ MAHALLESİ
 27. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 28. ORTAKÖY MAHALLESİ
 29. PİRİ MEHMET PAŞA MAHALLESİ
 30. SAYALAR MAHALLESİ
 31. SELİMPAŞA MAHALLESİ
 32. SEMİZKUMLAR MAHALLESİ
 33. SEYMEN MAHALLESİ
 34. YENİ MAHALLESİ
 35. YOLÇATI MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.