Kene İlaçlama

Özellikle ilkbahar aylarında ortaya çıkan kene çimler de, ağaçlar da, çalı ve yapraklar da yaşarlar. Bunların dışında kedi, köpek hatta farelerin üzerinde de yaşamlarını sürdürürler. Dünya üzerinde tam olarak kaç çeşit olduğu bilinmese de, 900 kene çeşidi gözlemlenmiştir. Kene olduğu düşünülen ortamların uzman firmalar tarafından ilaçlanması gerekmektedir.

Hangi Hastalıkları Taşır?

(KKKA) Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, Q ateşi, Akdeniz benekli ateşi, babezyoz gibi birçok hastalıklara sebep olup, ciddi sağlık sorunlarına neden olur. Kene ısırığına maruz kalan bireylerde ani ateşlenme, bulantı, kolda ve bacakta kızarıklar görülür. İleri derece de ki vakalar ise; ishal yüzde gözde kızarma, burun kanaması, idrarda kan, solunum yetmezliği gibi bulgularda oluşabilir.

Yaşam Alanlarında Kene İlaçlaması

Kene İlaçlama profesyonel bir uygulamadır. Kene İlaçlama uygulaması kesinlikle alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde daha büyük problemler yaratabilir.    Uygulama yapılacak ortam ev ise, koltuk ve yataklarında muhakkak ilaçlanması gerekmektedir.

Method İle Profesyonel Sonuç

Profesyonel ve hızlı çözüm yöntemleri geliştiren şirketimiz, bu tehlikeli süreçte de yanınızda olarak, Garantili ve Ekonomik Kene İlaçlama çözümleri hazırlamıştır. Ziraat Mühendislerimiz tarafından hazırlanan ilaçlama programları ile yaşam alanlarınızdaki kenelerin tümünü imha ediyoruz. Ortam konforunu bozmayan, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı, kokusuz ve leke bırakmayan üstün alman teknolojili ilaçlar sayesinde yaşam alanlarınızı, dilediğiniz sağlıklı ortamlara kavuşturuyoruz.

Profesyonel bir İlaçlama Şirketi olan firmamız İstanbul un tüm semtlerine 7/24 hizmet vermektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.