Üsküdar Böcek İlaçlama

Üsküdar ilçesi haşere yoğunluğu bakımından oldukça hareketli geçmektedir. Bazı kronik haşere problemlerinde çarpık kentleşme ve düzensiz göç etkin rol oynamaktadır. Evlerin sık ve bitişik olması haşerelerin yuvalanmasına oldukça yardımcı olmaktadır. Çevresel faktörlerin yanı sıra sokak hayvanlarının yoğun olması da haşere popülasyonunu arttırmaktadır. Yaz ve kış olmak üzere her gün uygulama yaptığımız Üsküdar ilçesinde yoğun olarak Pire, Kuş Biti, Hamam Böceği, Fare ve Akrep gibi haşerelerle karşılaşmaktayız.

Profesyonel Çözümler

Profesyonel İlaçlama çözümleri üreten Method İlaçlama bölgede yaptığı ilaçlamaların yanı sıra Validei Atik Mahallesinde ofisi olması ile de bölgede yaşanılan haşere hareketliliğini yakından takip etmektedir. Böcek İlaçlama Şirketi olarak 20 yıldır bölgedeki haşereleri yakından tanıyarak olabilecek haşere problemlerine bilinçli ve etkili müdahaleyi hızlandırmaktayız. Üsküdar Böcek İlaçlama Şirketi olarak müşterilerimize öncelikle bilinçli mücadele hakkında bilgilendirmeler yaparak, ilaçlama yaptırmadan önce alınabilecek bireysel tedbirleri anlatarak bilinçlendirmeyi hedeflemekteyiz.

Üsküdar İçin İlaçlama Fiyatları

Birçok ilaçlama firması bulunan Üsküdar da haşere için ilaçlama fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Ücretler evlerde 400 TL- 800 TL arası olurken alan büyüdükçe fiyatlar da artmaktadır. Fiyata dahil olan durumlar ve garanti kapsamları problemden probleme değişkenlik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi ve büyük alanlar için iletişime geçin.

Üsküdar Haşere İlaçlama Şirketi

Üsküdar ilçesi haşere popülasyonu konusunda oldukça hareketli bir ilçedir. Bu ilçede kronik hale gelmiş başlıca haşerelerin yanı sıra, ilçeye taşınan haşereler de sorun haline gelmektedir. İlçeye ait haşereler dışında, Tahtakurusu, Kalorifer Böceği ve kene gibi taşınabilen haşere problemleri de mevcuttur. Bu problemleri çözmek için ilçe halkı Üsküdar Böcek İlaçlama firmalarına başvurmaktadır. Bu çerçeve içerisinde yaşadıkları haşere problemlerini hızlıca çözüme kavuşturmaktadırlar. Üsküdar Böcek İlaçlama olarak faaliyet gösteren Method İlaçlama Şirketi de ilçede bir çok hanenin ve işletmenin çözüm ortağı olmuştur. Garantili ilaçlama faaliyetleri ile özenli uygulamalar yapan Method, daima müşteri memnuniyeti üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Üsküdar Akrep İlaçlama

Üsküdar ilçesinde böcek problemi denilince akla ilk gelen akrep problemidir. İlçede bir hayli fazla olan akrepler özellikle bahçe katlarında ve giriş katlarında görülmektedir. Akrep problemi böcek problemi olmasının yanı sıra zehirli bir haşere olduğu için profesyonel bir müdahale gerektirmektedir. Üsküdar Akrep İlaçlama Şirketi olarak müşterilerimize akrep problemlerinde etkili çözümler ile %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet sağlamaktayız. Garantili akrep ilaçlama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Pire İlaçlama

Pire problemlerinin en çok görüldüğü ilçeler arasında yer alan Üsküdar ilçesi, bazı aylar da pire istilasına maruz kalmaktadır. Bu istilaların sebepleri arasında yer alan ilçedeki kedi yoğunluğu da bu durumu tetiklemektedir. Özellikle düzensiz besleme alanları oluşturulan bölge de evcil hayvan besleyenlerin yanı sıra, dış alandaki kediler de çevreyi pire konusunda hareketlendirmektedir. Bu konuda garantili pire ilaçlama hizmeti sunan Method İlaçlama müşterilerine hızlı ve kokusuz bir ilaçlama konforu sunmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ACIBADEM MAHALLESİ
 2. AHMEDİYE MAHALLESİ
 3. ALTUNİZADE MAHALLESİ
 4. AZİZ MAHMUT HÜDAYİ MAHALLESİ
 5. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 6. BARBAROS MAHALLESİ
 7. BEYLERBEYİ MAHALLESİ
 8. BULGURLU MAHALLESİ
 9. BURHANİYE MAHALLESİ
 10. CUMHURİYET MAHALLESİ
 11. ÇENGELKÖY MAHALLESİ
 12. FERAH MAHALLESİ
 13. GÜZELTEPE MAHALLESİ
 14. İCADİYE MAHALLESİ
 15. KANDİLLİ MAHALLESİ
 16. KISIKLI MAHALLESİ
 17. KİRAZLITEPEMAHALLESİ
 18. KULELİ MAHALLESİ
 19. KUZGUNCUK MAHALLESİ
 20. KÜÇÜK ÇAMLICA MAHALLESİ
 21. KÜÇÜKSU MAHALLESİ
 22. KÜPLÜCE MAHALLESİ
 23. MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
 24. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 25. MURATREİS MAHALLESİ
 26. SALACAK MAHALLESİ
 27. SELAMİ ALİ MAHALLESİ
 28. SELİMİYE MAHALLESİ
 29. SULTANTEPE MAHALLESİ
 30. ÜNALAN MAHALLESİ
 31. VALİDE-İ ATİK MAHALLESİ
 32. YAVUZTÜRK MAHALLESİ
 33. ZEYNEP KAMİL MAHALLESİ

İlaçlama Öncesi Ve Sonrası Hazırlık

İlaçlama uygulaması biosidal diye tabir ettiğimiz bazı aktif kimyasal maddelerden oluşan bileşenlerin enjekte edilme işlemidir. Bu bileşenlerin consantre ve tolerans değerler de olması zararlarını en aza indirmektedir. Sıvı şekilde kullanılan biosidal ürünler su karışımı ile hazırlanarak kullanılır. Bu durum ürünün içerisindeki aktif maddeleri yalnızca haşereye zarar verecek duruma düşürür. Fakat tamamen zararsız olduğu anlamını taşımaz. Bu etapta uygulamanın yapılacağı eşyalar da veya zeminde bazı hazırlıklar yapılmalıdır. Bu hazırlıklar açıkta gıda kalmaması, uygulama yapılacak zeminde veya koltuk üstlerinde, oyuncak mama kabı ve mutfak eşyası kalmayacak şekilde yapılmalıdır.

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Şekillleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale, ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.