Tahta Kurdu İlaçlama

Oluşturdukları talaş tepelerinden ve ahşapdaki oyuklardan kendini belli eden tahta kurtları parke, masa, merdiven gibi ahşap olan her nesneye saldırarak onları kullanılmaz hale getirebilir. Genellikle ortamlara alınan yeni eşya veya ikinci el eşya ile giriş yaparlar.   Her çiftleşme sonrasında 70 ile 80 arasında yumurta bırakan bu haşereler, önlem alınmadığı takdirde büyük koloniler oluşturarak ortamdaki tüm ahşaplara yayılabilir, tüm eşyaya zarar verebilirler. Tahta kurdu ile başa çıkmak profesyonel şirketlerin işidir. Ortamda yapılacak genel bir ilaçlamanın yanı sıra, ortamdaki tüm ahşaplarda enjekte ilaçlama yapılması gerekmektedir. Tüm bu süreçler profesyonel süreçler olduğu için alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Şirketimiz Tahta Kurdu İlaçlama uygulamasında kullandığı modern teknolojileri ile müşterilerine garantili ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Profesyonel Tahta Kurdu İlaçlama

Profesyonel bir ilaçlama uygulaması detaylı bir incelemeden geçer. Ortamda tahta kurdu olabilecek tüm ortamlar incelenir. Bulunan tüm oyuklar uzmanlar tarafından enjekte yöntemi ile ilaçlanır. Şirketimiz, Tahta kurdu İlaçlama konusunda uzman bir firmadır. Müşterilerine hızlı, garantili ve ekonomik ilaçlama yöntemleri üreterek %100 çözüm sağlamaktadır. Tüm yaptığı uygulamaları garanti eden şirketimiz, uygulama sonrasında garanti belgesi niteliğinde servis formu vererek sizi ve mülkünüzü %100 garanti altına alır.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.