Çatalca Böcek İlaçlama

Çatalca da en iyi ilaçlama firmalarından biri olan Method İlaçlama, ilçede birçok ev, işyeri, çiftlik ve bahçe ilaçlamaları yapmıştır. Geniş alanlarda da fare ve böcek ilaçlamaları yapan şirketimiz, %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Çatalca köylerinde ve mahallelerinde çıyan, gümüş böceği, kertenkele ve hamam böceği problemlerine etkili ve garantili çözümler üretiyoruz. Evlerde de yaşanan haşere problemlerinde en yüksek teknolojileri kullanarak tam koruma sağlıyoruz. Çatalca Böcek İlaçlama Şirketi olarak müşterilerimize üst düzey bilgilendirme ve raporlama olanağı sunuyoruz. Depo, fabrika ve tesis ilaçlamaları konusunda da ilçede çalışmalar yürüterek her alanda ilaçlama yaparken ortam konforunu en üst seviyede tutuyoruz. Çatalca Böcek İlaçlama ile iletişime geçmek için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Çiftlik ve Yazlık Haşereleri

İlçedeki toplu konut ve normal apartmanların yanı sıra yazlık, çiftlik ve tiny house oluşumları da mevcuttur.  Yazlıklarda zaman zaman fare, sinek ve böcek problemleri yaşanmaktadır. Bu problemlere geçici çözümler bulunsa da profesyonel bir çözüm uzman firmalar ile mümkündür. Özellikle yaz aylarında pik yapan bu haşereler yazlık ve çiftliklerdeki ortam konforunu derinden etkilemektedir. Bu tarz oluşumdaki yapılara düzenli ilaçlama periyodları oluşturularak ortamdaki haşereler kontrol altına alınmalıdır. Method İlaçlama  ilçeyi yakından tanıması ve yıllardır ilçeye hizmet vermesi ile ilçenin haşere problemlerini yakından tanımaktadır. İlçenin haşere problemlerine profesyonel çözümler üreten şirketimiz ilçeye online ve yakından destek birimleri ile daima hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Geniş Alanlara Etki Eden İlaçlama Çözümleri

Profesyonel ilaçlama uygulamalarında kullanılan teknolojik ürünler ve ilaçlama yöntemleri, uygulamanın daha geniş alanlarda daha kalıcı olmasını sağlamaktadır. Bireysel yöntemlerin sağlık açısından da riskleri olduğu gibi maddi ve manevi sıkıntılar oluşturmaktadır. Kullandığımız domino etkili ilaçlar sayesinde alandaki haşere probleminin tümünü hedef alarak çalışmalar yürütüyoruz. Çatalca İlaçlama olarak müşterilerimize Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığının onayladığı ürünler kullanıyoruz. Profesyonel , ekonomik ve garantili bir ilaçlama için bizimle iletişime geçin.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AKALAN MAHALLESİ
 2. ATATÜRK MAHALLESİ
 3. AYDINLAR MAHALLESİ
 4. BAHŞAYİŞ MAHALLESİ
 5. BAŞAK MAHALLESİ
 6. BELGRAT MAHALLESİ
 7. CELEPKÖY MAHALLESİ
 8. ÇAKIL MAHALLESİ
 9. ÇANAKÇA MAHALLESİ
 10. ÇİFTLİKKÖY MAHALLESİ
 11. DAĞYENİCE MAHALLESİ
 12. ELBASAN MAHALLESİ
 13. FATİH MAHALLESİ
 14. FERHATPAŞA MAHALLESİ
 15. GÖKÇEALİ MAHALLESİ
 16. GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ
 17. HALLAÇLI MAHALLESİ
 18. HİSARBEYLİ MAHALLESİ
 19. İHSANİYE MAHALLESİ
 20. İNCEĞİZ MAHALLESİ
 21. İZZETTİN MAHALLESİ
 22. KABAKÇA MAHALLESİ
 23. KALEİÇİ MAHALLESİ
 24. KALFA MAHALLESİ
 25. KARACAKÖY MERKEZ MAHALLESİ
 26. KARAMANDERE MAHALLESİ
 27. KESTANELİK MAHALLESİ
 28. KIZILCAALİ MAHALLESİ
 29. MURATBEY MERKEZ MAHALLESİ
 30. NAKKAŞ MAHALLESİ
 31. OKLALI MAHALLESİ
 32. ORMANLI MAHALLESİ
 33. OVAYENİCE MAHALLESİ
 34. ÖRCÜNLÜ MAHALLESİ
 35. ÖRENCİK MAHALLESİ
 36. SUBAŞI MAHALLESİ
 37. YALIKÖY MAHALLESİ
 38. YAYLACIK MAHALLESİ
 39. YAZLIK MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat  temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.