Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla ilçesinde böcek ve haşere ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, Tuzlayı yakından tanıyarak ilçedeki tüm haşere problemlerine kısa sürede hızlı çözümler üretmektedir. Pire, Akrep ve fare ilaçlamalarında %100 çözüm sunan Tuzla ilaçlama Şirketi yüksek analiz ve inceleme sayesinde haşereleri problem olmaktan çıkarıyor. Her problemde detay düşünerek ve arayarak farkını ortaya koyan Tuzla Böcek İlaçlama bu çalışmalar sayesinde başarı oranını zirvede tutmayı başarmıştır. Sıvı ve jel ilaçlama yöntemleri ile Tuzla İlaçlama Şirketi olarak güvenli ve Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler kullanmaktayız.  Kaliteli bir ilaçlama hizmeti almak ve  haşereler hakkında bilgi almak için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İlçedeki Haşere Problemleri

Denize yakın olmasından kaynaklanan haşere problemler yanı sıra, çevre ilçeden yayılan haşere problemleri de mümkün olmaktadır. En çok gözlemlenen fare ve hamam böceği problemi ilçede zaman zaman istila haline gelebilmektedir. Bunun yanı sıra antrepo ve sanayi bölgesinin de yoğun olması, tersane ve sahil kısmından taşınan haşerelerde zaman zaman problem yaratmaktadır

Haşereler Çıkmadan Korunun

Haşereler ortaya çıkmadan önce önlem alınır mı sorusunu çok sık duymaktayız. Bu sorulara cevabımız elbetteki temizlik tedbirleri ve bazı yapısal bozukların düzenlenmesidir. Bu konuda haşere görmeden tedbir amaçlı ilaçlama isteyen bireylere, yaptıracağınız ilaçlamanın bir müddet etki süresi olacağını ve haşere görmeden yapılmasının gereksiz bir maliyet ve kimyasal olduğunun bilgisini vererek, daha çok temizlik ve önlemlerine yönlendiriyoruz. Yaşam alanlarınızdaki çatlak, kırık ve deforme olmuş bölümlerin onarılması ve temizlik detayı, haşerelerin yoğunlaşmasının ve kronik hale gelmesinin önüne geçmektedir.

Tuzlada Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AKFIRAT MAHALLESİ
 2. ANADOLU MAHALLESİ
 3. AYDINLI MAHALLESİ
 4. AYDINTEPE MAHALLESİ
 5. CAMİ MAHALLESİ
 6. EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ
 7. FATİH MAHALLESİ
 8. İÇMELER MAHALLESİ
 9. İSTASYON MAHALLESİ
 10. MESCİT MAHALLESİ
 11. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 12. ORHANLI MAHALLESİ
 13. ORTA MAHALLESİ
 14. POSTANE MAHALLESİ
 15. ŞİFA MAHALLESİ
 16. TEPEÖREN MAHALLESİ
 17. YAYLA MAHALLESİ

Etkili Ve Hızlı Çözüm

Haşere ilaçlamasında etkili ve hızlı çözümler üretmek yalnızca profesyonel haşere ilaçlama firmaları ile mümkündür. Yaşadığınız haşere probleminin cinsini, türünü ve yuvalanma şeklini ancak uzman bir firma bilebilir. Bu noktada mücadele edilmesi gereken haşereler de kolay ve hızlıca çözümlenmektedir. Method İlaçlama Tuzla İlaçlama olarak hızlı ve etkili olabilmesi bakımından, orijinal ve profesyonel ürünler kullanmaktadır. Haşere problemlerindeki mücadelede etkili müdahale kullanılan ürün ve uygulayıcının titiz uygulaması ile doğru orantılıdır. Bu etapta devreye giren Method İlaçlama Şirketi müşterilerine modern ve etkili ürünler kullanarak etkili sonuçlar öneriyor. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığının onayladığı ürünler ile çalışan şirketimiz, müşterilerine kokusuz ve konforlu bir haşere ilaçlama fırsatı sunuyor.

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.