Beykoz Böcek İlaçlama

Beykoz böcek ilaçlama şirketi olarak müşterilerimize profesyonel ve garantili ilaçlama hizmetlerimiz ile hizmet sağlamaktayız. Beykoz ilaçlama olarak ev, işyeri, villa, otel, fabrika, ofis ve bahçe ilaçlamalarında %100 müşteri memnuniyeti ile kesintisiz hizmet olanağı sunmaktayız. Dünya sağlık örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler ve uzman kadromuzun oluşturduğu programlar ile hizmet vermekteyiz. Haşere mücadelesinde modern ürün ve ekipman kullanarak problem çözme oranımızı zirvede tutuyoruz. Beykoz ilçesinin haşere sorunlarını bilen ve uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Bizlerden bilgi almak isteyen müşterilerimize üst düzey bilgiler sağlayarak uzaktan da destek hizmetimizi hızla sürdürüyoruz. Fare, böcek, akrep, pire problemleri gibi birçok haşereye garanti kapsamında ilaçlama süreçleri yürüterek imha ediyoruz. Profesyonel, ekonomik, hızlı ve garantili bir Beykoz İlaçlama için Method ile tanışın.

Beykoz Villa İlaçlama Sistemleri

Beykoz ilaçlama olarak ilçede en çok uygulama yaptığımız alanlar arasında yer alan villa ilaçlama, bireysel çözümlemeleri ön plana çıkarmaktadır. Villa ilaçlamada uyguladığımız ev ilaçlama programı ile evdeki haşereler imha edilirken ortamın bahçesi içinde ayrı programlar uygulanmaktadır. Bahçe de kemirgenlere karşı yapılan istasyon uygulaması sayesinde bahçeye temas eden fare ve kemirgenler, istasyonlara temas ederek yapıya temas etmeden istasyonun içerisindeki yemler sayesinde imha olmaktadır. Bahçedeki haşere kontrolü yapıdaki haşere popülasyonundaki artış ve düşüşte büyük rol oynamaktadır. Dış alanda yapılacak uygulama iç alandaki haşereler içinde etki durumu yaratacaktır. Beykoz ilaçlama olarak müşterilerimize uygun ve kaliteli ilaçlama programları sayesinde profesyonel bir villa ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel bir villa ilaçlama programı için bizimle iletişime geçin.

Haşere İlaçlama Çözümleri

Beykoz İlaçlama olarak haşere çözümlemelerinde üstün teknolojiler ile çalışan şirketimiz, her alana uygun programlar oluşturmaktadır. Yaşam alanlarında, işyerlerinde, otellerde, fabrikalarda ve özellikle açık gıda satışı yapan işletmelerde, profesyonel programlar devreye girmektedir. Bu programlar her alanda farklı prosesler de uygulanarak, haşere imhasını sağlarken ortam güvenliğini ve konforunu üst seviyelere çıkarmaktadır. Bireysel haşere ilaçlamaları bilinçsiz ve kontrolsüz olurken, uzman bir ilaçlama programı alındığında çözümlemeler hızlanmaktadır. Bu eksen de çalışmalar yürüten şirketimiz bireysel ve kurumsal çözümleri ile %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Modern yöntemleri ile ön plana çıkan şirketimiz haşere çözümlemelerinde başarı oranı oldukça yüksek olmasının yanı sıra İstanbul ve çevresinde en çok tercih edilen ilaçlama şirketi unvanını da taşımaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ACARLAR MAHALLESİ
 2. AKBABA MAHALLESİ
 3. ALİBAHADIR MAHALLESİ
 4. ANADOLU HİSARI MAHALLESİ
 5. ANADOLU KAVAĞI MAHALLESİ
 6. ANADOLUFENERİ MAHALLESİ
 7. BAKLACI MAHALLESİ
 8. BOZHANE MAHALLESİ
 9. CUMHURİYET MAHALLESİ
 10. ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİ
 11. ÇENGELDERE MAHALLESİ
 12. ÇİFTLİK MAHALLESİ
 13. ÇİĞDEM MAHALLESİ
 14. ÇUBUKLU MAHALLESİ
 15. DERESEKİ MAHALLESİ
 16. ELMALI MAHALLESİ
 17. FATİH MAHALLESİ
 18. GÖKSU MAHALLESİ
 19. GÖLLÜ MAHALLESİ
 20. GÖRELE MAHALLESİ
 21. GÖZTEPE MAHALLESİ
 22. GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ
 23. İNCİRKÖY MAHALLESİ
 24. İSHAKLI MAHALLESİ
 25. KANLICA MAHALLESİ
 26. KAVACIK MAHALLESİ
 27. KAYNARCA MAHALLESİ
 28. KILIÇLI MAHALLESİ
 29. MAHMUTŞEVKETPAŞA MAHALLESİ
 30. MERKEZ MAHALLESİ
 31. ORTAÇEŞME MAHALLESİ
 32. ÖĞÜMCE MAHALLESİ
 33. ÖRNEKKÖY MAHALLESİ
 34. PAŞABAHÇE MAHALLESİ
 35. PAŞAMANDIRA MAHALLESİ
 36. POLONEZKÖY MAHALLESİ
 37. POYRAZKÖY MAHALLESİ
 38. RİVA MAHALLESİ
 39. RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ
 40. SOĞUKSU MAHALLESİ
 41. TOKATKÖY MAHALLESİ
 42. YALIKÖY MAHALLESİ
 43. YAVUZ SELİM MAHALLESİ
 44. YENİ MAHALLE MAHALLESİ
 45. ZERZAVATÇI MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.