Arnavutköy Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama sektöründe tüm ilçelerde servis ağı olan Method, Arnavutköy Böcek İlaçlama olarak da uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel ekip ve ekipmana sahip olan şirketimiz Arnavutköy ilçesindeki haşerelerde mücadele konusunda oldukça başarılıdır. İlçede uzun yıllardır hizmet vermenin yanı sıra Arnavutköy haşerelerini yakından takip etmemizde, ilçeye hakimiyetimizi güçlendirmektedir. Bu güç bizlere başarı getirdiği gibi doğru bilgiler ve doğru teknikler bulmamızı sağlamaktadır.  Bizlere ulaşan bireylere tüm tecrübelerimizi aktararak üst düzey bilgilendirme sağlamaktayız. Profesyonel bir haşere ilaçlama işleminin doğru ve etkili olabilmesi bakımından elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.  Tüm gücümüzle probleme odaklanarak problemin kısa sürede çözülmesini hedeflemekteyiz. Hızlı, ekonomik, garantili ve profesyonel bir ilaçlama hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Kaliteli ve Güvenilir İlaçlama Şirketi

İlaçlama hizmeti almak kulağa biraz sıkıcı gelse de haşere problemi yaşadığınızda hızlı ve konforlu olması açısından tercih sebebi olmaktadır.  İlaçlama hizmeti almadan önce alacağınız bilgi desteği sizlere yaşadığınız problemi yakından tanımanızı sağlayacaktır.  Bu bilgiler doğrultusunda hizmet alıp alamayacağınızın kararını daha sağlıklı bir biçimde vermiş olacaksınız. Probleminizin kısa sürede giderilmesi için ilaçlama hizmeti almaya karar verdiğinizde ise aklınıza teknik olarak bazı sorular gelecektir. Bu soruların cevapları sizlere kaliteli bir ilaçlama hizmetinin yolunu çizecektir.  Bu soruların bazıları, ilaçlama yaptırdıktan sonra problemim çözülecek mi? İlaçlama yaptırdıktan sonra kaç gün bekleyeceğim? İlaçlama sonrasında nasıl bir süreç bekliyor beni? Tarzında sorular oluşacaktır. Bu sorular sizlere sırası ile cevaplandığında tatmin olarak veya olmayarak hizmet alma kararınızın rotasını çizmiş olacaksınız.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ADNAN MENDERES MAHALLESİ
 2. ANADOLU MAHALLESİ
 3. ARNAVUTKÖY MERKEZ MAHALLESİ
 4. ATATÜRK MAHALLESİ
 5. BAKLALI MAHALLESİ
 6. BALABAN MAHALLESİ
 7. BOĞAZKÖY İSTİKLAL MAHALLESİ
 8. BOLLUCA MAHALLESİ
 9. BOYALIK MAHALLESİ
 10. ÇİLİNGİR MAHALLESİ
 11. DELİKLİKAYA MAHALLESİ
 12. DURSUNKÖY MAHALLESİ
 13. DURUSU MAHALLESİ
 14. FATİH MAHALLESİ
 15. HACIMAŞLI MAHALLESİ
 16. HADIMKÖY MAHALLESİ
 17. HARAÇÇI MAHALLESİ
 18. HASTANE MAHALLESİ
 19. HİCRET MAHALLESİ
 20. İMRAHOR MAHALLESİ
 21. İSLAMBEY MAHALLESİ
 22. KARABURUN MAHALLESİ
 23. KARLIBAYIR MAHALLESİ
 24. MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 25. MAVİGÖL MAHALLESİ
 26. MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
 27. MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ
 28. NENEHATUN MAHALLESİ
 29. ÖMERLİ MAHALLESİ
 30. SAZLIBOSNA MAHALLESİ
 31. TAŞOLUK MAHALLESİ
 32. TAYAKADIN MAHALLESİ
 33. TERKOS MAHALLESİ
 34. YASSIÖREN MAHALLESİ
 35. YAVUZ SELİM MAHALLESİ
 36. YENİKÖY MAHALLESİ
 37. YEŞİLBAYIR MAHALLESİ
 38. YUNUS EMRE MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.