Sinek ve Kara Sinek İlaçlama

Sinek ve Kara Sinek eski çağlardan beri varlığını sürdürmüş ve yaşam alanlarına birçok hastalık taşımıştır. Ortamda sinek görülmesi,  her ne kadar dışarı kaynaklı olsa da, bazı sinek popülülasyonları kapalı ortamlarda da oluşabilir. Açık alanda sinek, genellikle ağaçlık alanlardan ve açıkta kalmış sokak çöplerinden yayılır.  Kapalı alanlarda da ortam içindeki açık kalmış atıklar sebep olur. Özelikle yaz aylarında yayılan sinekler, profesyonel İlaçlama olmadığı takdirde çoğalarak ortama hızla yayılırlar. Bu yayılım başlamadan Sinek İlaçlama yapılması gerekmektedir.

Sineklerden Yayılan Hastalıklar

Ortamda sinek olması can sıkıcı durumlar doğurmanın yanı sıra, yayabileceği hastalıklar düşünüldüğünde piskolojik problemlerde yaratmaktadır. Uçkun olan bu canlılar yüksek irtifa sağlayarak uzun mesafeler kat edebilirler. Seyahat konusunda aktif olan bu canlılar, kirli ortamlardan yaşam alanlarına birçok bakteri ve virüs taşıyabilirler. Tarihte sinek vakalarında tespit edilmiş birçok virüslü hastalıklar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları sıtma, batı nil virüsü, zika, dang humması gibi çeşitli hastalıklar olduğu gözlemlenmiştir.

Korunma Yolları

Bir ortamda sinek popülasyonu oluşmuş ise profesyonel Sinek İlaçlama uygulaması yapılması gerekmektedir. Uygulama sonrası tekrar sinek sorunu yaşamamak için ortamda açıkta kalmış gıdaların kapatılması, ıslak ve nemli ortamların kurutulması, tesisat giderlerinde sızıntı olmaması, birikmiş kirli su kalıntısı olmaması, çöp kapaklarının daima kapalı olması gibi bir dizi önlem alınarak sinek ve sinek popülasyonlarından korunabilirsiniz.

Garantili Sinek İlaçlama Şirketi

Sineklerden kalıcı bir şekilde kurtulmak ve korunmak, profesyonel müdahale gerektirir. Method İlaçlama Şirketi, sinek uygulamalarını uzman kadrosu ile garantili bir şekilde uygular. Tüm sinekleri hedef alarak ortamdaki tüm sinek kalıntılarını yok eder. İlaçlama konusunda ki bilgi ve birikimlerimizi sahaya yansıtarak müşterilerimize hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Üstün alman teknolojisini yöntemlerimizle birleştirerek Method farkını yarattık. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaç ve yöntemlerle, garantili, ekonomik ve sağlıklı bir ilaçlama hizmeti sunuyoruz. 0850 466 0 425

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.