Beyoğlu Böcek İlaçlama

İlçedeki en iyi ilaçlama hizmeti veren firmalar arasında yer alan şirketimiz, Beyoğlu Böcek İlaçlama olarak kesintisiz ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Alanında uzman ekibi ile yaşam alanlarında profesyonel analizler yaparak haşere problemlerinin imhası konusunda gerekli tüm özveriyi göstererek problemi hızlıca çözmektedir. Profesyonel bir ilaçlama şirketi olan Beyoğlu ilaçlama, problemi hızlı çözme ve başarısını kullanmış olduğu Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile uzman kadrosuna borçludur. Alanında deneyimli kadromuz keşif, uygulama ve takip süreçlerimiz ile problemi kısa yoldan çözüme ulaştırmaktadır.  Ev, işyeri, otel, restaurant ve birçok alanda haşere imhasına yönelik programlar yürüten şirketimiz profesyonel bir haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bu olanaklar eşiğinde garanti kapsamı yürüten method pire, akrep, hamam böceği, fare gibi haşereleri garanti altında tutarak, kuluçka süresinin sonunda tekrar eden problemlerde 2. Uygulamayı garanti kapsamına ücretsiz yapmaktadır. Bunun yanı sıra yaşadığınız haşere problemleri konusunda uzaktan da destek vererek üst düzey bilgilendirmeler sağlamaktadır. Haşereler hakkında ve yaşadığınız problem hakkında bilgi, destek ve hizmet almak için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizdeki uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Haşere Kontrolü ve İlaçlama

Böcek sorunu, problemli ve konforsuz bir sorundur. Yaşam alanlarımıza giren haşere ve böcekler, yaşam alanlarımızın konforunu bozduğu gibi hijyen açısından eksikliklere yol açarak sağlığımızı da riske atmaktadır. Böcek sorunu yaşayan herkesin kendine göre bazı çözümlemeleri vardır. Bu çözümlemeler kronik olmayan haşerelerde geçerli olsa da kronik hale gelen haşereler için etkisiz kalmaktadır. Etkisiz kalmasının büyük sebepleri götürdüğü ilkel çizgiden kaynaklanmaktadır. Bir grip mikrobunun bile kendini geliştirmesi ve antibiyotiklere karşı bağışıklık kazandığı gibi haşerelerde bazı tuzak ve maddelere karşı savunma sistemi oluşturarak kendilerini geliştirmektedirler. Bu gelişim onlara bir önceden onlar için tehlike yaratan durumlara karşı hazırlı ve daha dayanıklı olmalarını sağlamaktadır. Günümüzde her alanda yaratılan teknolojiler gibi haşere mücadele sektöründe de profesyoneller için üretilmiş modern ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Profesyonel firmalar tarafından kullanılan bu teknolojiler haşerelerin tüm savunma sistemleri boşa çıkarılacak şekilde üretilmiştir. Belirli aktif maddelerin düzenli değişimleri ve dozajları sayesinde haşereler kaçamaz ve savunma yapamaz hale gelerek imha olmaktadırlar. İlkel yöntemlerden kurtulabilen haşerelerin tümü profesyonel ilaçlama metotları ile etkili bir şekilde imha olmaktadırlar.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ARAP CAMİ MAHALLESİ
 2. ASMALI MESCİT MAHALLESİ
 3. BEDRETTİN MAHALLESİ
 4. BEREKETZADE MAHALLESİ
 5. BOSTAN MAHALLESİ
 6. BÜLBÜL MAHALLESİ
 7. CAMİİKEBİR MAHALLESİ
 8. CİHANGİR MAHALLESİ
 9. ÇATMA MESCİT MAHALLESİ
 10. ÇUKUR MAHALLESİ
 11. EMEKYEMEZ MAHALLESİ
 12. EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ
 13. FETİHTEPE MAHALLESİ
 14. FİRUZAĞA MAHALLESİ
 15. GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ
 16. HACIAHMET MAHALLESİ
 17. HACIMİMİ MAHALLESİ
 18. HALICIOĞLU MAHALLESİ
 19. HÜSEYİNAĞA MAHALLESİ
 20. İSTİKLAL MAHALLESİ
 21. KADIMEHMET EFENDİ MAHALLESİ
 22. KALYONCU KULLUĞU MAHALLESİ
 23. KAMER HATUN MAHALLESİ
 24. KAPTANPAŞA MAHALLESİ
 25. KATİPMUSTAFA ÇELEBİ MAHALLESİ
 26. KEÇECİ PİRİ MAHALLESİ
 27. KEMANKEŞ KARAMUSTAFAPAŞA MAHALLESİ
 28. KILIÇALİ PAŞA MAHALLESİ
 29. KOCATEPE MAHALLESİ
 30. KULAKSIZ MAHALLESİ
 31. KULOĞLU MAHALLESİ
 32. KÜÇÜK PİYALE MAHALLESİ
 33. MÜEYYETZADE MAHALLESİ
 34. ÖMER AVNİ MAHALLESİ
 35. ÖRNEKTEPE MAHALLESİ
 36. PİRİPAŞA MAHALLESİ
 37. PİYALEPAŞA MAHALLESİ
 38. PÜRTELAŞ HASAN EFENDİ MAHALLESİ
 39. SURURİ MEHMET EFENDİ MAHALLESİ
 40. SÜTLÜCE MAHALLESİ
 41. ŞAHKULU MAHALLESİ
 42. ŞEHİT MUHTAR MAHALLESİ
 43. TOMTOM MAHALLESİ
 44. YAHYA KAHYA MAHALLESİ
 45. YENİŞEHİR MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.