Ümraniye Böcek İlaçlama

Ümraniye Böcek İlaçlama Şirketi olarak amacımız müşterilerimizin yaşadığı problemleri uzaktan ve yakından destek vererek çözümlemektir. Yaşanılan her haşere problemine kimyasal ile koşmayan firmamız, müşterilerine öncelikle haşere önleme ve temizlik tedbirleri ile bertaraf etme yollarını anlatarak üst düzey bilgilendirme sağlamaktadır. Uzaktan çözülmeyen problemler de yakından ekonomik fiyatlarla destek vermektedir. Profesyonel bir destek ve garantili bir ilaçlama işlemi için çağrı merkezimizin 0850 466 0425 numaralı hattını arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ümraniye de Haşere Vakaları

Son aylarda en çok gelen vakalar arasında Fare, Uyuz, Kalorifer Böceği, Gümüş Böceği şikayetleridir.  Mevsimsel olarak ta değişkenlik gösteren haşereler zaman zaman sokak hayvanları tarafından da yapılara taşınmaktadır. Özellikle evde kedi ve köpek besleyenler de zaman zaman pire problemin maruz kalmaktadır.

Ümraniye En İyi İlaçlama Şirketi

Ümraniye de birçok ilaçlama firması olmasına rağmen tercih edilen şirketlerin içerisinde yer alan Method, tercih sebebini müşterilerine gösterdiği ilgiye borçludur. Garanti kapsamına giren haşereler de kuluçka süresinin sonundaki tekrar eden ve 2. İlaçlama gereken durumlarda 2. Uygulamayı garanti kapsamında ücretsiz olarak yapmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan şirketimiz müşterilerine en iyi ilaçlama hizmeti deneyimini yaşatmayı ve problemi en iyi şekilde çözümlemeyi hedeflemektedir.

Ümraniye Ev İlaçlama

Evlerden gelen en büyük haşere şikayetleri hamam böceği, fare, kalorifer böceği, gümüş böceği ve akrep olarak gelmektedir. Evlerde de yapmış olduğumuz kokusuz uygulamalar sayesinde hızlı, ekonomik ve garantili çözümler ortaya çıkmaktadır. Ümraniye ilçesini yakından tanıyan uzman ekiplerimiz problemi çözmek için yaşam alanlarına gerektiği özeni göstermektedir. Sıvı ve jel ilaçlama yöntemleri ile Ev İlaçlaması yaparken konforu üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Profesyonel ve garantili bir Ev İlaçlama için bizimle iletişime geçin.

Ümraniye İşyeri İlaçlama

İlçedeki işyerlerinden gelen talepler doğrultusunda kronik hale gelmiş haşere problemleri mevcuttur. Gerek yapı itibari ile gerek taşınabilen ve aynı zamanda sıcak alanda üreyebilen haşereler için işletme ve işyeri programı altında ilaçlama programları mevcuttur. Bu programlar işletmeleri ve işyerlerini haşerelere karşı korurken işletmelerde gıda ve ortam güvenliğini de korumaktadır. Ümraniye Böcek İlaçlama Şirketi olarak ilçede işyerlerine periyodik programlar hazırlayarak işyerlerini haşerelerden arındırıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. ADEM YAVUZ MAHALLESİ
 2. ALTINŞEHİR MAHALLESİ
 3. ARMAĞANEVLER MAHALLESİ
 4. AŞAĞI DUDULLU MAHALLESİ
 5. ATAKENT MAHALLESİ
 6. ATATÜRK MAHALLESİ
 7. CEMİL MERİÇ MAHALLESİ
 8. ÇAKMAK MAHALLESİ
 9. ÇAMLIK MAHALLESİ
 10. DUDULLU OSB MAHALLESİ
 11. DUMLUPINAR MAHALLESİ
 12. ELMALIKENT MAHALLESİ
 13. ESENEVLER MAHALLESİ
 14. ESENKENT MAHALLESİ
 15. ESENŞEHİR MAHALLESİ
 16. FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ
 17. FİNANSKENT MAHALLESİ
 18. HEKİMBAŞI MAHALLESİ
 19. HUZUR MAHALLESİ
 20. IHLAMURKUYU MAHALLESİ
 21. İNKILAP MAHALLESİ
 22. İSTİKLAL MAHALLESİ
 23. KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
 24. MADENLER MAHALLESİ
 25. MEHMET AKİF MAHALLESİ
 26. NAMIK KEMAL MAHALLESİ
 27. NECİP FAZIL MAHALLESİ
 28. PARSELLER MAHALLESİ
 29. SARAY MAHALLESİ
 30. SİTE MAHALLESİ
 31. ŞERİFALİ MAHALLESİ
 32. TANTAVİ MAHALLESİ
 33. TATLISU MAHALLESİ
 34. TEPEÜSTÜ MAHALLESİ
 35. TOPAĞACI MAHALLESİ
 36. YAMANEVLER MAHALLESİ
 37. YENİŞEHİR MAHALLESİ
 38. YUKARI DUDULLU MAHALLESİ

Profesyonel Sistemler İle Haşerelere Son

Kullandığımız ürün ve sistemler tamamen günümüz teknolojisi ile üretilmiş Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ürünlerdir. Haşere mücadelesinde en iyi bilinen konu, artık haşerelerinde ilkel yöntemlere karşı bağışıklık kazanmış olduğu bilgisidir. Günümüzde haşere ile mücadele edebilmek için haşereler üzerinde laboratuvar testleri gerçekleştirerek hazırlanan bu ürünler haşereler üzerinde imha etkisi gösterirken, halk sağlığına da etkisiz şekilde üretilmektedir. Herhangi bir leke ve iz bırakmamakla birlikte kalıcı ve bulaşıcı kokular da yaymamaktadır. Method İlaçlama Şirketi, kullandığı bu sistemleri haşere problemi yaşayan müşterilerine hızlı ve garantili bir ilaçlama hizmeti olarak ulaştırmayı hedeflemektedir.

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Gibi sabit tedbirler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilaçlama esnasında teknisyenler ortamda gidişata uygun olmayan durumlar izlediğinde bazı önlemler aldırmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.