Eyüp Böcek İlaçlama

Şirketimiz Eyüp mahallelerine uzman kadrosu ile profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Akrep, hamam böceği, pire, fare, gümüş böceği gibi birçok haşere için etkili çözümler geliştirmektedir. Modern ekipmanlar ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalar sayesinde kısa sürede haşerelere son veriyoruz.  Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile konforlu bir ilaçlama olanağı sunmaktayız. Ev, işyeri, apartman, site, şantiye ve restaurant gibi alanlarda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin %99 nu başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. İlçedeki haşereleri yakından tanıyarak hangi yöntem ve şekil ile mücadele edeceğimizi iyi biliyoruz.  Uygulama için gittiğimiz her alanda haşereler ve mücadeleleri hakkında bilgilendirmeler yaparak bireyleri haşere mücadelesine karşı bilinçlendirmekteyiz. Uygulamalarımız, analiz ve keşif programlarımız sayesinde ortaya profesyonel ve sistematik mücadele yöntemleri çıkarmaktayız.  Eyüp ilçesinin haşere şikayetlerine uzaktan ve yakından destek vermekteyiz. Başarılı oluşumuzu bölgedeki yaptığımız uygulamalar sonucundaki geri dönüşlerden teyit etmekteyiz. Profesyonel, etkili, ekonomik ve garantili bir haşere servisi için bizimle iletişime geçin.

Haşere İletişim Merkezi

Haşere problemi yaşayan bireyler için bir danışma merkezi olan şirketimiz, Eyüp Böcek İlaçlama olarak hizmet vermektedir. Böcek ve kemirgen problemlerinde etkili ve hızlı sonuçlar almak isteyen bireylerin iletişim kurduğu ve destek aldığı nokta olan Method, müşterilerine haşereler hakkında bilgilendirmeler yaparak destek sağlamaktadır. Haşere mücadelesinde bilinçsiz olan bireyleri bilgilendirerek, böcek ve haşerelerin kısa yoldan imha olmasını sağlamaktayız. Gerek uzaktan destek birimlerimiz ile, gerek teknik ekibimiz ile Eyüp ilaçlama olarak kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Profesyonel bir ilaçlama ve destek birimi olan şirketimiz müşterilerine hızlı, ekonomik ve garantili ilaçlama çözümleri üretmektedir. Yaşadığınız her haşere probleminde tereddüt etmeden iletişim kurabileceğiniz şirketimiz, sizlere haşereler ve onların yaşam alanları hakkında üst düzey bilgilendirmeler sağlamaktadır. Kronik hale gelen problemlerde yakından teknik destek sağlayarak haşere probleminizin kısa sürede çözülmesi için elimizden gayreti göstermekteyiz. Gerek online kanallardan gerek çağrı merkezimizden dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AĞAÇLI MAHALLESİ
 2. AKPINAR MAHALLESİ
 3. AKŞEMSETTİN MAHALLESİ
 4. ALİBEYKÖY MAHALLESİ
 5. ÇIRÇIR MAHALLESİ
 6. ÇİFTALAN MAHALLESİ
 7. DEFTERDAR MAHALLESİ
 8. DÜĞMECİLER MAHALLESİ
 9. EMNİYETTEPE MAHALLESİ
 10. ESENTEPE MAHALLESİ
 11. GÖKTÜRK MERKEZ MAHALLESİ
 12. GÜZELTEPE MAHALLESİ
 13. IŞIKLAR MAHALLESİ
 14. İHSANİYE MAHALLESİ
 15. İSLAMBEY MAHALLESİ
 16. KARADOLAP MAHALLESİ
 17. MERKEZ MAHALLESİ
 18. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 19. MİTHATPAŞA MAHALLESİ
 20. NİŞANCI MAHALLESİ
 21. ODAYERİ MAHALLESİ
 22. PİRİNÇÇİ MAHALLESİ
 23. RAMİ CUMA MAHALLESİ
 24. RAMİ YENİ MAHALLESİ
 25. SAKARYA MAHALLESİ
 26. SİLAHTARAĞA MAHALLESİ
 27. TOPÇULAR MAHALLESİ
 28. YEŞİLPINAR MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.