Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Yaz kış fark etmeden ortaya çıkabilen bu haşereler sizleri korkutabilir. Kendi imkanlarınız ile haşerelerden kurtulmak artık tarihe karışmaktadır. Gün geçtikçe bağışıklık konusunda kendini geliştiren haşereler mücadele edilmesi zor bir durum halini almıştır. Bu durumla için kurulan özel ilaçlama şirketleri evlere ve işyerlerine hizmet vermektedir. Zeytinburnu Böcek İlaçlama olarak hizmet veren şirketimiz bu konuda müşterilerine profesyonel, etkili ve hızlı çözümler üretmektedir. Haşere ilaçlama alanında Zeytinburnu ilaçlama olarak faaliyet gösteren şirketimiz, ilçenin en iyi ilaçlama firması olma yolunda amacına ulaşmış durumdadır. Pire, hamam böceği, gümüş böceği, fare, uyuz akarı konusunda garantili çözümler sunarak müşterilerimizin daha konforlu ortamlarda yaşamasını hedeflemekteyiz.  Profesyonel ve modern ürün ve ekipman kullanan şirketimiz alanında uzman ve sertifikalı personel ile hizmet vermektedir. Zeytinburnu böcek ilaçlama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.  Motivasyonumuzu müşterilerimizin memnuniyetinden alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Profesyonel bir destek için Method İlaçlama ile iletişime geçin.

İlaçlamada Modern Yöntemler

İlaçlama sektörünün önde gelen Zeytinburnu Böcek İlaçlama firması olarak müşterilerimize daima modern ve teknolojik yöntemler ile hizmet verdik. Profesyonel bir böcek ilaçlama uygulamasının olmazsa olmazı olan modern ekipmanlar haşere problemlerinin daha hızlı çözülmesini sağlamaktadır. Bunun yanında alanında deneyimli ve sertifikalı personelin dokunuşları ile ortaya profesyonel ve etkili ilaçlama yöntemleri çıkmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile ortamların konforunu üst düzeyde tutarken, haşere imhasında üstün başarılar göstermekteyiz.  %100 müşteri memnuniyeti sağlayan bu yöntemlerimizi profesyonel çözüm ortaklarımıza borçluyuz. Alman ve İtalyan teknolojilerini kullanarak, haşere ilaçlama firmalarının en iyisi olma yolunda ilerliyoruz. Çözüm ortaklarımızın ürettiği tam profesyonel ürünler ile haşerelere son veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. BEŞTELSİZ MAHALLESİ
 2. ÇIRPICI MAHALLESİ
 3. GÖKALP MAHALLESİ
 4. KAZLIÇEŞME MAHALLESİ
 5. MALTEPE MAHALLESİ
 6. MERKEZEFENDİ MAHALLESİ
 7. NURİPAŞA MAHALLESİ
 8. SEYİTNİZAM MAHALLESİ
 9. SÜMER MAHALLESİ
 10. TELSİZ MAHALLESİ
 11. VELİEFENDİ MAHALLESİ
 12. YENİDOĞAN MAHALLESİ
 13. YEŞİLTEPE MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.