Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa da profesyonel fare, böcek, pire, kuş biti, gümüş böceği gibi birçok profesyonel ilaçlama uygulamaları yapan şirketimiz, müşterilerine hızlı, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Ev, işyeri, otel, fabrika, bahçe, apartman gibi birçok alanda haşere yöntemleri üreterek haşere sorunlarına uzman çözümler üretmektedir. Birçok alanda karşımıza çıkan haşereler sorun haline gelmeden müdahale şarttır.  Böcek, pire, fare, akrep, hamam böceği gibi birçok haşereye karşı mücadele ekipmanları ve ürünleri bulunan şirketimiz haşere ilaçlama kategorisinde kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Profesyonel ürünler ile hizmet veren şirketimiz müşterilerine konforlu bir ilaçlama desteği veriyor. Dünya Sağlık örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar ile problemli sağlıklı bir biçimde çözümlüyor. Uygulama yaptığı ortamlar da önleyici tedbirler alarak ilaçlamanın konforunu ön plana çıkarmaktadır. Ev, işyeri, otel, fabrika, apartman gibi alanlarda hızlı, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmetleri için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Çözüm Merkezi

Böcek problemlerine çözüm bulmak bireysel olarak güç gözükebilir.  Hangi haşereye karşı nasıl bir mücadele şekli yürütmek te ancak haşereler hakkında geniş bilgi ve tecrübeye sahip olmaktan geçer. Böcek problemlerinde haşereyi tanımak ve yaşam döngülerini bilmek problemi çözmenin yarısıdır. Bu konuda ancak profesyonel ilaçlama firmaları bilgilidir. Method haşere çözüm merkezinde, profesyonel yönlendirme ve yakından destek alabilirsiniz. Haşereleri yakından tanıyan şirketimiz, bireylerin yaşadığı problemleri detaylı dinleyerek analiz eder. Analiz sonrasında bireysel mücadele edilebilen haşerelerde üst düzey bilgilendirmeler sağlayarak uzaktan destek verir. İnatçı sınıfına giren haşerelere de profesyonel, hızlı ve garantili çözümler sunar.  Yaşadığınız haşere problemlerinin inat derecesini ve cinsini öğrenmek ve profesyonel bir destek almak için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
 2. BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAHALLESİ
 3. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 4. HÜRRİYET MAHALLESİ
 5. KARADENİZ MAHALLESİ
 6. KARAYOLLARI MAHALLESİ
 7. KARLITEPE MAHALLESİ
 8. KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
 9. MERKEZ MAHALLESİ
 10. MEVLANA MAHALLESİ
 11. PAZARİÇİ MAHALLESİ
 12. SARIGÖL MAHALLESİ
 13. ŞEMSİPAŞA MAHALLESİ
 14. YENİ MAHALLE MAHALLESİ
 15. YENİDOĞAN MAHALLESİ
 16. YILDIZTABYA MAHALLESİ

Önleyici Tedbirler

İlaçlama sonrası bazı sabit tedbirler bulunmaktadır. Bu sabit tedbirler hangi haşere ilaçlaması yapılırsa yapılsın değişmemektedir. Bu tedbirler;

 • İlaçlama sonrası kedilerin ortama 6 saat köpeklerin ise 24 saat ortama temas etmemesi
 • İlaçlama sonrası ortamda bebek var ise en az 24 saat ortama temas etmemesi
 • Pire, Tahtakurusu, uyuz, sinek gibi koltuk ve yataklara ilacın temas edeceği uygulamalar da yatak ve yastık kılıflarının değiştirilmesi.

Ödeme Yöntemleri

İlaçlama hizmeti alan bireylere ödeme konusunda her şekilde kolaylık sağlayan Method İlaçlama, ödemelerini uygulama bittikten sonra tahsil etmektedir. Uygulama öncesinde adrese gelmeden ücret talep edilmemektir. Bunun yanı sıra ödemeler Nakit, Havale ve Kredi Kartı şeklinde yapılabilmektedir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.