Gemi ve Tekne İlaçlama

Türlü sebeplerden dolayı ortaya çıkabilen haşereler, ülkeler ve şehirlerarası seyahat ederek limanlar aracılığıyla deniz araçlarına ulaşabilmektedir. Birçok haşereyi ağırlayan gemiler ve tekneler, en çok ahşap böcek türlerine maruz kalmaktadır. Bunların dışında denizden gelen haşerelere de maruz kalan deniz araçları, fare ve hamam böceği türleri gibi çeşitli haşerelerede maruz kalmaktadır. Bu haşereleri imha etmek biz ilaçlama şirketlerine düşmektedir. Profesyonel bir Gemi ve Tekne İlaçlama uygulaması için Method İlaçlama Şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarla yaptığımız tüm uygulamalar, müşteri memnuniyeti kapsamında %100 garantilidir. Profesyonel ve uzman kadromuz ile haşere ilaçlama konusunda lider firma olarak müşterilerimize en kaliteli ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Ortamı terk ettirmeden kokusuz uygulamalarımız, deniz araçlarında en çok talep gören yöntemlerimiz arasındadır.  Deniz araçlarındaki bölüm ve departmanlara hakim olma konusunda 20 yıllık tecrübemizi Method farkı haline getirerek, konforlu ortamlar yaratmaktayız. 

Gemi ve Tekne İlaçlama programımız sayesinde ortamda oluşan tüm haşere popülasyonunu imha ederken, haşerelerin bıraktığı virüslere karşı ücretsiz bir şekilde dezenfeksiyon işlemi yapmaktayız. Hijyene önem veren şirketimiz, hijyende mükemmellik prensibi ile çalışmalarını yönetirken,  sizlerde bu mükemmelliğin keyfini çıkarın.

Mükemmel bir ilaçlama hizmeti almak için 0850 466 0 425 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.