Otel İlaçlama

İtibarları ve hijyen kuralları gereği otel ve konaklama işletmelerinin ilaçlama konusundaki hassasiyeti oldukça fazladır. Otel süreçlerinin eksiksiz işleyebilmesi adına bazı süreçler profesyonel bir şekilde yürütülmelidir. Otel İlaçlama profesyonel ve programlı bir süreçtir. Bu süreçlerin eksiksiz yönetilmesi, otel misafirlerinin ve çalışanlarının konforunu üst seviyeye çıkarmak için önemlidir. Otellerde ilaçlama uygulaması işletme programı kapsamında yürütülmelidir. Bu kapsam gürültü kirliliği, gıda güvenliği ve ortamdaki birçok bölüm ve materyallerin güvenliğinden oluşur. İşletme programı oteller için geniş kapsamlı bir pest control uygulamasıdır. Ortamın güvenliği için bu programlar tercih edilmelidir.

Gıda Depoları ve Mutfak

Mutfak, restaurant ve gıda depolanan alanlar, dışarıdan ürün giriş ve çıkışının en yoğun olduğu alanlardır. Bu alanlarda uygulamaya, ortamdaki açık gıdalar kapatılarak, gıda güvenliği alınarak başlanmalıdır.  Haşerelerin yuvalanabileceği alanlar tespit edilip, kokusuz ve bulaşıcı olmayan ilaçlar tercih edilmelidir.

Katlar ve Odalar

Konaklama alanların da en çok karşımıza çıkan haşereleri göz önünde bulundurarak, katlarda ve odalarda ilk olarak tahtakurusu incelemesi yapılması gerekmektedir. Bu inceleme pozitif çıkması durumunda, derhal çalışmalara başlayıp ortamdaki bu ve benzer haşerelerin imha edilmesi ve odanın hızlı bir şekilde kullanıma hazır olması gerekmektedir.

Otoparklar

Otel işletmelerinde dışarıdan en fazla tehdit alan bölüm otoparklardır. Girişe ve çıkışa uygun olması için kapılar bazı durumlarda açık bırakılmaktadır. Bu açıklığı fırsat bilen bazı kemirgen ve haşere türleri buradan kolaylıkla işletmenin zemine ulaşabilmektedir. Otoparkta yapılacak uygulama, işletmenin diğer bölümlerindeki haşere popülasyonunuda etkileyecektir.  Bu bölgede düzenli periyotlar da uygulama yapılarak dışarıdan ve kanalizasyon bağlantılı haşereler bertaraf edilir. 

Profesyonel Otel İlaçlama Şirketi

Şirketimiz İstanbul da birçok otel işletmesinin iş yükünü alarak, iş sürdürebilirliğini arttırıp hizmet sağlamıştır. Profesyonel bir ilaçlama şirketi olan Method, otel işletmelerine özel programlar yaratarak sektördeki farkını ön plana çıkarmıştır. Ziraat mühendislerimizin hazırlamış olduğu bu süreçler ile işletmenizi haşerelerden korurken, işletme konforunu en üst düzeyde tutmaktayız.  Üstün alman teknolojileri ile pest control yöntemlerini birleştiren şirketimiz sizlere tüm bu süreçlerde kaliteli hizmetler sunmaktadır. Otel İlaçlama konusunda uzman olan ekibimiz, sizler işletmenizi yönetirken işletmenize gözü gibi bakıp sizlere en üst düzey raporlama becerilerini sunacaktır. İşletmenizdeki tüm süreçleri tarafınıza raporlayan şirketimiz sizlere, denetlenebilir bir sistem sunuyor. Method İlaçlama Şirketi müşterilerine teknolojik pest control sistemleri sunmaktadır.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.