Fabrika İlaçlama

Üretim tesislerinin ve fabrikaların korkulu rüyası olan haşereler, kontrol altına alınmadığında büyük problemlere yol açarak birçok nesne ve evraka zarar verebilirler. Korunaksız fabrikalarda en çok görülen haşereler farehamam böceğipire başta olmak üzere birçok haşereye rastlanmaktadır. İlaçlama konusunda uzman olan şirketimiz, müşterilerine profesyonel Fabrika İlaçlama hizmeti vermektedir.  Fabrikalar üzerinde çalışma yapan Method İlaçlama Şirketi, uzman Ziraat Mühendislerinin hazırladığı fabrika ilaçlama programı ile fabrikalarınızı koruma altına almaktadır.

Fabrika İlaçlama Programı

Bu program fabrikadaki tüm bölümleri kapsayan geniş bir entegre yönetim programıdır. Bu programda fabrika keşif edilip, tüm problemler tespit edilir. Tespit edilen türlere ve fabrikanın mesai saatlerine göre ilaçlama programı yapılır. Fabrikanın üretim cinsine göre ilaçlama yöntemleri belirlenerek, takvime alınıp programa koyulur. Periyodik olarak çizilen takvime göre hareket edilerek, her ay düzenli olarak Fabrika İlaçlama programı uygulanır. Program tamamen Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun şekilde yönetilir.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.