Konut ve Ev İlaçlama

Evde karşılaşılan haşerelerle başa çıkmak bireysel yöntemlerle oldukça güç ve tehlikelidir. Dünya genelinde yaklaşık 1.5 milyon böcek türünün yaşadığı bilinmektedir. Bu böceklerin yaklaşık 10 katı kadar da keşfedilmemiş böcek türünün olduğu düşünülmektedir.  Yaşam alanlarımızı inşa ettiğimiz alanların tabanlarında da bu türlerin bazılarının olduğu bilinmektedir. Bu türler birer familya guruplarına bağlı olarak zaman, zaman yaşam alanlarımıza girerek tehlikeler oluşturmaktadırlar. Zararlı türünde olan akrep, çiyan, fare, pire, böcek gibi haşerelere maruz kaldığımız da ise tehlikenin boyutu oldukça büyümektedir. Evimizdeki tehlikeli ve korkutucu olan bu haşerelerden kurtulmanın tek ve hızlı yolu Konut ve Ev ilaçlama yaptırmaktır. Bu süreçler profesyoneller tarafından yönetilerek teknik programlar kapsamın da çözüme ulaştırılmalıdır.  

Mutfak Böcekleri

Günümüzde, konutlarda ve evler de en fazla böcek popülasyonuna maruz kalan alanlardan biri mutfaklardır. Mutfaklar da böcek görülmesinin bazı sebepleri vardır.  Ortama bir şekilde giriş yapan haşereler için, gıda olması ve beyaz eşya motorlarındaki sıcaklık, haşerelerin yaşam döngülerini sürdürebilmeleri için oldukça idealdir.

Mutfakta En Çok Görülen Böcek Türleri;

-Kalorifer Böceği (Alman Hamam Böceği)

-Şark Hamam Böceği

-Karınca Türleri

Tüm türlerin yuvalanma şekilleri değiştiği gibi ilaçlama yöntemleri de değişmektedir.

Banyo Böcekleri

Nemli olmalarından dolayı birçok böceği barındıran banyolar,  ilaçlama açısından oldukça önem arz etmektedir. Çevredeki nesnelere saklanma konusunda oldukça usta olan böcekler profesyonel bir müdahale olmadıkça çoğalarak varlıklarını sürdürmektedirler.

Banyoda En Çok Görülen Böcek Türleri;

-Gümüş Böceği

– Hamam Böceği

-Örümcek

Yaşam alanlarınızda gördüğünüz böcekleri tespit etmek için sitemizin canlı destek ve WhatsApp bölümlerinden iletişime geçebilirsiniz.

Balkon Böcekleri

Bu alanlarda kolay, kolay böcek popülasyonu ile karşılaşılmasa da bazı haşereler bazı uçkun canlılar tarafından balkonlarımıza taşınmaktadır.  Yabani kuşların balkondaki bazı nesnelere yuva yapmaları, yaptıkları yuvalara yumurta bırakmaları gibi davranışları ile ortamlara haşere bırakmaktadırlar.

Balkonda En Çok Görülen Böcek Türleri;

-Kuş biti

-Hamam Böceği

Ekonomik ve Garantili İlaçlama Şirketi

Method İlaçlama Şirketi,  haşere ve yuva tespiti konusunda uzman ekibi ile yaşam alanlarınızda sizlere profesyonel Konut ve Ev İlaçlama hizmeti vermektedir.  Tüm alanlara hakim olması yanında, hangi alanlarda hangi haşerelerin yuvaları olduğunu iyi bilen bir firma olarak, yaşam alanlarınızı istila eden haşere problemlerinin tümüne son vermekteyiz. Üstün alman teknolojisi ve profesyonel methodlar la evinizdeki tüm haşere problemlerinizi çözeceğimizi şimdiden garanti ediyoruz. İstanbul un tüm semtlerine 7/24 kesintisiz hizmet veren şirketimiz, sizlere garantili ve ekonomik İlaçlama hizmeti sunmaktadır. Alanında ihtisaslı olan ekibimiz, yaşam alanlarınıza uygun, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar ile çok yönlü method lar üreterek, haşereleri hayatınızdan çıkaracak. Uygulamadan sonra tarafınıza iletilecek garanti belgesi niteliğindeki servis formu ile yaptırmış olduğunuz tüm ilaçlama uygulamaları garanti altında olacaktır.

İstanbul un tüm semtlerine en üstün hizmeti en uygun fiyatlara getiriyoruz. İlçelere göre fahiş fiyatlar uygulayan firmalar aksine, geniş servis ağımız ile tüm ilçelere aynı fiyat politikası ile hizmet sağlamaktayız. 20 yıllık tecrübemizi ve Method konforunu yaşamak için bizimle iletişime geçin.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.