Şirket ve Ofis İlaçlama

Çalışma alanların da karşımıza çıkan birçok haşereye karşı bireysel yöntemler uygulayarak çözüme ulaşmanız oldukça güç olacaktır. Şirket ve Ofisler de bu durum, oldukça zor ve tehlikeli olacaktır. Ortam koşullarına göre oluşan haşereler çalışma alanlarınıza ulaşıp, çalışma alanlarınıza zarar verebilirler. Method İlaçlama Şirketi bu konuda müşterilerine profesyonel ve garantili Şirket ve Ofis İlaçlama hizmeti sunmaktadır. Tüm uygulamalarında olduğu gibi İş yeri İlaçlama uygulamaları da Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmaktadır.

Riskli Alanlar

Sunucu (Server Odaları) : Ortama giren kemirgenler gıda arayışları esnasında sunucu odalarına girip birçok kablo ve cihazı kemirerek kullanılmaz hale getirebilir. Bu durum, maddi kayıplar yanı sıra iş akışını engelleyecek problemler oluşturur. Bu durum ile karşılaşmamak adına Fare İlaçlama yapılması ortamı kemirgenlere karşı koruyacaktır.  Aynı zamanda bazı böcek türleri elektronik eşyaların sıcak alanlarına yuvalanıp , bilgisayar, laptop, klima gibi dijital cihazlara zarar verebilmektedir. Bu zararları engellemek ise profesyonel bir Böcek İlaçlama uygulamasından geçmektedir.

Yemekhane( Mutfak): Gıda yoğunluğunun olduğu mutfak ve yemekhane gibi alanlar, sıcak olması ve gıda barındırması sebebi ile haşerelerin üremesine uygun ortamlardır. Bu alanlarda İlaçlama yapılmadığında haşereler, birçok gıdaya zarar verip kullanılamaz hale getirebilmektedir. Bu alanlar gıda kokuları yaymalarından dolayı kemirgenleri de kendine çekmektedir. Tüm bu alanlar da canlı yakalama monitörleri ile ilaçlama yapılıp koruma altına alınmalıdır.

İlaçlama Şirketi olarak müşterilerimize, profesyonel ve garantili çözümler sunuyoruz.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.