Toplu Konut İlaçlama

Ortak kullanım alanlarının fazla olması ve içerisinde birçok tesisi barındırma sebebi ile toplu konutlarda Toplu Konut İlaçlama uygulamaları yapılmalıdır. Bu uygulamalar aktivite alanları, sosyal tesis, oyun alanları, kazan daireleri, otoparklar olmak üzere tüm alanı kapsamaktadır. Bu alanlar, geniş alanlar olması sebebi ile bu uygulama rutin olarak yapılmalıdır. Aksi takdir de tek seferlik uygulamalar, toplu konutlarda haşere problemini çözmemektedir. Yıl içerisinde belirli periyodlar da yapılması gereken bu uygulama da başarı, düzenli yapılan İlaçlama ile orantılıdır. Tüm alanların düzenli ve titizlikle ilaçlanması oldukça önem arz etmektedir.

Bahçe İlaçlama

Bu alanlar da yapılacak Bahçe İlaçlama uygulaması,  profesyonel bahçe ilaçlama ekipmanları ile yapılmalıdır. Yeşil alanda oluşabilecek haşere türlerine karşı mücadele yöntemleri uygulanarak, bahçe ve yeşil alandaki haşere popülasyonu kontrol altına alınmalı ve imha edilmelidir. Bahçe ilaçlaması yapılırken gerekli güvenlik önlemleri alınmalı, uygulama için rüzgar ve yağış olmayan günler tercih edilmelidir.

Otopark İlaçlama

Kanalizasyonlara yakın olması ve birçok kemirgen ve haşereye maruz kalması, otoparklar da problem yaratmaktadır. Bu alanlara öncelikle kemirgen istasyonları kurularak, ortamdaki fareler kontrol altına alınmalıdır. Ortama kurulan istasyonların düzenli olarak kontrol edilmesi, başarı elde etmek için önem arz etmektedir. Bu uygulama sonrasında kanalizasyonlarda sinek ilaçlaması yapılıp, tüm zeminler yürüyen haşere popülasyonuna karşı ilaçlanmalıdır.

Sosyal Tesis İlaçlama

Haşerelerin sıklıkla ziyaret ettiği alanlardan olan sosyal tesisler, haşere istilalarına oldukça müsait alanlardır. İçinde bulundurduğu fitness, sauna, hamam gibi nemli ortamlar bazı haşereler için oldukça önemlidir. Bu alanlarda düzenli ilaçlama uygulamaları yapılıp haşereler imha edilmelidir. Haşere problemlerinin yanında sosyal tesisler, ortak kullanım alanlar olması sebebi ile bakteri virüs ve mantarlara da maruz kalmaktadır. Tüm bu zararlı mikroorganizmalara karşı dezenfeksiyon işlemi uygulanarak koruma altına alınmalıdır. Dezenfeksiyonun önemi, konut içerisindeki zararlı bakterilerin konut sakinleri arasında bulaşıcılığının önlenmesidir. Tüm bu süreçler profesyonel firmalar tarafından yönetilmelidir.

Park ve Oyun Alanı İlaçlama

Çocuklarımızın en çok zaman geçirdiği alanlardan olan parklar, dış alanda olması sebebi ile haşere istilalarına maruz kalmaktadır. Bu alanlarda zaman, zaman akrep, çiyan gibi haşerelerde gözlemlenmektedir. Bu haşereler bu alanlar da kontrol edilmediği takdir de büyük problemler yaratmaktadır. Ayrıca oyun alanlarında yapılan düzenli dezenfeksiyon uygulamaları neticesinde, çocuklarda görülen gribal enfeksiyon oranlarının da azaldığı gözlemlenmiştir.

Konut İlaçlama Programları

Profesyonel Toplu Konut İlaçlama hizmetleri veren şirketimiz, alanında ihtisas yapmış ekibi ile müşterilerine ekonomik ilaçlama hizmeti sunuyor. 2000 yılından günümüze, İstanbul un büyük konut projelerinde yer alan Method İlaçlama Şirketi, en etkili konut çözümlerini profesyonel yöntemlerle birleştirmiş, ortaya kaliteli ve profesyonel işler çıkarmıştır. Her ortama göre farklı çözümler üreten firmamız,  uzman Ziraat Mühendisleri ile konut projelerinde başarılı krokiler çizerek günümüze ulaşmıştır. İstanbul da 87 adet konut projesine aylık rutin haşere kontrol hizmeti sağlamaktayız. Üstün raporlama becerilerimizi ortaya koyarak, denetlenebilir bir sistem sunuyoruz.

Sizlerde tesislerinizi emin ellere emanet etmek istiyor ve haşeresiz bir ortam konforu yaşamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.