Bahçe İlaçlama

Haşerelerin sıklıkla karşımıza çıktığı alanlardan bahçeler, birçok haşere popülasyonu barındırmaktadır. Bahar aylarının gelmesi ile topraktan çıkan bir takım haşereler, önüne geçilmediği takdirde hızla ortama yayılmaktadır. Toprak dışında, bitki ve ağaçların da neden olduğu bazı sinek ve sivrisinek türleri de ortamı istila etmektedir. Tüm bu problemleri başından engellemek için bu alanlarda düzenli Bahçe İlaçlama uygulaması yapılması gerekmektedir. Toprağın canlandığı bahar aylarında yapılması gereken bu uygulama, zamanında ve doğru yapıldığında alandaki tüm haşere ve kalıntıları imha eder. Bu aylarda yapılan ilaçlamanın önemi, yumurtlama döneminde olan bahçe haşerelerinin, yumurtadan çıkmış olmasıdır. Bahçe İlaçlama konusunda uzman olan şirketimiz, müşterilerine hızlı ve ekonomik İlaçlama hizmeti sunmaktadır.

Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar kullanan şirketimiz, alanında uzman teknisyenlerle bitki güvenliğini alarak profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Bahçe bitkilerinde oluşan ve oluşabilecek zararlı popülasyonlarını alanında uzman ziraat teknikerlerimiz tespit ederek, doğru uygulama biçimi ile haşerelerin tümünü imha ederek sizlere konforlu ortamlar sunmaktadır.

Bahçelerde En Sık Görülen Haşereler

Bahçelerde yapılan ilaçlama uygulamaları, bahçedeki tüm haşere popülasyonları için geçerlidir. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan ilaçlama programı ile bahçelerdeki tüm haşere türleri ortamdaki bitkiler zarar görmeden  imha olur. Profesyonel ve garantili bir Bahçe İlaçlama hizmeti için Method İlaçlama Şirketi ile iletişime geçin.

Haşere Türleri

Method İlaçlama olarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden haşere türleri hakkında detaylı bilgi veriyor, haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimizden bahsediyoruz.